TC Kimlik No Son Rakamı: 0-2-4-6-8 Olanlara 40.000 TL Ödeme Geliyor! Bugün Başladı ve Hemen Alınacak

Son zamanlarda bankaların yapmış olduğu kredi kampanyalarında, kimlik numaralarının son rakamlarına göre, vatandaşlara 40000 TL kadar ödeme yapılacağı açıklandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde 40000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, daha önce bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi ve kredi kartı kullanmış olmanız durumunda sizlere uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Daha önce yapmış olduğunuz kredi ve kredi kartı ödemelerinde gününde işlem yaparak ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman ödemeleri hızlı bir şekilde yapabileceğini de söylemek istiyoruz. 

Denizbank ile birlikte Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan ve İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde sizlere 40000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacak olan bankalar üzerinden hemen işlem yapılabilmektedir. Denizbank ile birlikte Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış oldukları duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlem yaparak hızlı bir şekilde kredi ödemesi gerçekleştiriyor. En yakın banka şubeleri üzerinden işlemlerinizi kolay birşekilde sadece kimliğinizle birlikte yapabileceğiniz gibi bankaların cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi kullanabileceğiniz kampanyaları mevcuttur. 

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu...

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden ücretli bir mesaj atabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, DenizBank Cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. 

48000 TL borcu olanlar! Dikkat! Bu limitlerde krediler, faizsiz ve faizli olarak verilecek! Son dakika haberi! 48000 TL borcu olanlar! Dikkat! Bu limitlerde krediler, faizsiz ve faizli olarak verilecek! Son dakika haberi!

Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numarası yazıp boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına göndermeniz yeterli. Yapılacak olan başvurular sonrasında kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlar, bankaların mobil uygulamalarını kullanmaları durumunda da ihtiyaç kredilerini hesaplarına internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yaptırabilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu iki banka üzerinden 40000 tele kredi kullanan vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulur.