TC kimlik no yetiyor! Hemen başvurana 20.000 TL nakit müjdesi geldi! SMS ile başvuru alınıyor, cazip fırsatı kaçırmayın

Nakit para sıkışıklığı mı çekiyorsunuz? Hiç düşünmeden başvurun, CEPTETEB tüm ihtiyaçlara yönelik hızlı kredi kampanyası başlattı.

Ekonomi 15.11.2021 - 10:56 15.11.2021 - 10:56 Volkan Arık

TC kimlik no yetiyor! Hemen başvurana 20.000 TL nakit müjdesi geldi! SMS ile başvuru alınıyor, cazip fırsatı kaçırmayın. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için bankalardan peş peşe duyurular sürüyor. Özellikle son dönemlerin en tercih edilen dijital bankaları arasında yer alan TEB bankası da yeni bir kredi kampanyasını bu sabah duyurdu. Sadece SMS ile müracaat edeceğiniz kredi de TC kimlik no göndermek yetiyor. Kefil yok, şart yok, dosya masrafı yok… Tek yapmanız gereken şey TÇ kimlik numaranızı yazdığınız kısa mesajı TEB bankasına göndermek. Düşük faizli ve cazip ödeme koşulları ile sunulan kredi 18 70 yaş arası herkese veriliyor. Cepte tep ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları haberimizde…

TEB bankası vatandaşların tüm ihtiyaçlarına yönelik yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Özellikle düşük faizli kredi kampanyaları ile son dönemlerin en çok dikkat çeken bankaları arasında yer alan TEB, SMS ile kredi başvurusu dönemini başlattı. Dijital bankacılık kanalları üzerinden de başvuru yapabileceğiniz kredi kampanyasında faiz oranları çok düşük. Üstelik herkesin ihtiyacına ve ödeme koşullarına göre avantajlı ödeme seçenekleri de bulunuyor. Tüm nakit ihtiyaçlarınız için tep bankasının bu avantajı kredi kampanyasını değerlendirebilir, hemen başvuru işlemlerini tamamlayarak kredi kullanma şansı elde edebilirsiniz. TEB bankasına yine ihtiyaç kredisinin üst limiti 20.000 TL olarak belirlendi. TEB bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

tc-kimlik-no-yetiyor-hemen-basvurana-20000-tl-nakit-mujdesi-geldi-sms-ile-basvuru-aliniyor-cazip-2

CEPTE TEP 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Cepte tep vatandaşların tüm acil nakit ihtiyaçlarına ilaç gibi gelmeye devam ediyor. Başvuru yapan herkes tep Bankası’nın ihtiyaç kredisinden anında faydalanabiliyor. Başvuru işlemleri ise online bankacılık hizmetleri üzerinden ya da cepte tep uygulaması üzerinden hemen tamamlanıyor. Kredinizin onaylanması durumunda da doğrudan paranız hesabınıza yatırılıyor. Üstelik yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında kefil ya da şart aranmıyor. Herhangi bir teminat göstermenize gerek olmadan 36 aya kadar krediyi kullanabilirsiniz. Başvuru işlemlerini yapmak için cep uygulamasının hemen başvur bölümünü tıklayabilir ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden krediler bölümünden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapmak için banka şubelerine de gitmek mümkün ancak daha kolay olsun diyorsanız en iyisi online başvuru kanalları olacaktır.

tc-kimlik-no-yetiyor-hemen-basvurana-20000-tl-nakit-mujdesi-geldi-sms-ile-basvuru-aliniyor-cazip-1-1

CEPTE TEP KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Tek bankası bireysel ihtiyaç kredisi başvurularında zorlayıcı şartlarda koymuyor.18 70 yaş arasında olan herkesin başvuru yapabileceği kredi kampanyasında 1000 TL eden 100.000 TL’ye kadar tutarlarda kredi sağlanıyor. Kefilsiz ve şartsız olarak verilen krediler tek şart Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak ve kredi puanının 1200 ve üstü olması. Bunun dışında banka birtakım araştırmalar yapabiliyor ancak kolay kredi veriyor diyebiliriz.

tc-kimlik-no-yetiyor-hemen-basvurana-20000-tl-nakit-mujdesi-geldi-sms-ile-basvuru-aliniyor-cazip-3

36 AYA VARAN VADE

TEB bankası kredi başvurusu yapan vatandaşlara 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi imkanı sünüyor. Ancak bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde bankacılık denetleme ve düzenleme kurumu kredilerde vade sayısı ile ilgili düzenleme getirmiştir. 50.000 TL’ye kadar olan kredileri 36 ay vadeli kullanabilirken 50.000 ve üstü kredilerde 24 ay vade uygulanıyor. TEB bankasından kredi kullanmayı düşünüyorsunuz bunu göz önünde bulundurarak başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@