35.000 TL ödemeler bu haftaiçi yapılacak! Daha önce hiç olmamıştı! TC kimlik numaranız bağlamında bir defaya mahsus alacaksınız!

Peş peşe açıklama yapıldı. 35.000 TL ödemeler bu haftaiçi yapılacak! Daha önce hiç olmamıştı! TC kimlik numaranız bağlamında bir defaya mahsus alacaksınız!  Akbank ile Şekerbank doğrultusundan başlatılan bu kampanyada makul faiz oranları ile birlikte 3 sene vade alternatifi ile prosedür yapılabilmektedir. İlk taksit ödemelerinin ise 90 gün ertelemeli bir şekilde gerçekleşebileceği bu kredi kampanyasında bu bankalar her zaman müşterilerinin kredi notlarına göz atarak kredi onayı sunar. 36 aylık vadeye kadar prosedür gerçekleştirecek vatandaşlar, tüketici kredisi kullanmak istemeleri durumunda banka koşullarına makul olmaları ile birlikte hemen bu banka üzerinden kredi kullanmaları mümkündür.

AKBANK 

Akbank üzerinden kimlik numaranızı hemen 4425 numarasına göndermek amacıyla kredi almanız ile alakalı tüm detayları banka doğrultusundan size gönderilecek kısa bir mesaj ile öğrenebilirsiniz. Akbank tüketici kredisi müracaatı gerçekleştirecek vatandaşlar, 3 sene vadeye kadar olan bu banka üzerinden SMS ile kredi müracaatınu yapabilir. Akbank üzerinden, mobil program kullanılarak da kredi müracaatı yapılabilir. Banka müşterisi bağlamında olan kişiler, resmi internet bankacılığı şifrelerini alarak kredi kullanabilir. İhtiyaç kredisi kullanılması istenmesi durumunda 3 sene vade opsiyonuna kadar bu banka üzerinden SMS ile bireysel kredi tüketimi mümkün olabilir ya da bankanın internet sitesine erişim sağlayarak da buradan tüketici  kredisi müracaat işlemlerinin kusursuz bir şekilde formun doldurulması ile kredi müracaatı yapılabilir.

ŞEKERBANK 

Şekerbank bağlamında 35.000 TL tüketici kredisi kampanyasına katılım sağlayacak kişilerin, 18 yaşından büyük olmaları durumunda en yakın banka şubesine gitmek amacıyla kredi müracaatı müracaatınu yapabilir. Kredi müracaatı işlemlerini gerçekleştirecek kişilerin çalışıyor olmaları durumunda banka, buvatandaşların en az 

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

90 gün aynı iş yerinde çalışıyor olmaları ile birlikte kredi kullandıracak. Emekli vatandaşlar, emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda ise kredi talebinde bulunabilir. 35.000 TL'ye varan tüketici kredisini kullanacak olan kişilerin 3 sene vade alternatifi ile 90 gün ertelemeli bir şekilde bu krediden faydalanmaları mümkündür.

Vatandaşlar Akbank ve Şekerbank müşterilerinin, kendilerine en yakın şubeye gitmeleri şeklinde kredi başvurusunda bulunabileceklerdir.