Kimlik numarası üzerinden 5000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişilere, belirlenen şartlar dahilinde, ihtiyaç kredileri kullandırılıyor. 5000 TL ödeme almak isteyenler, TC kimlik numarası üzerinden başvuru yaparak hemen kredi kullanabileceklerdir. 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu birden fazla özel banka tarafından yapılan bir kampanya olmakla beraber, isteyen vatandaşlar kamu bankaları üzerinden de online başvuru yapabileceklerdir. TC kimlik numaranız üzerinden bugün ve yarın onay alacağınız bankaların kampanyaları şu şekilde...

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 5 dakika olmadan hemen sizlere sonuç gelecektir. QNB Finansbank üzerinden işlem yapmak isteyenler, 3 ay ertelemeli olarak kredi alabileceklerdir. 

Denizbank 

Denizbank'ta SMS ile onay veriyor. SMS atmak için KREDİM TC KİMLİK yazın ve bu mesajı 3280 numarasına gönderin. 5 dakika içinde sizlere kredi sonucu gelecektir. Bu şekilde başvurunuzu yapmış olacak ve Denizbank'tan onay alıp almadığınızı göreceksiniz. 

TEB

TEB Bankası üzerinden düşük faiz oranları ile kredi almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan kişiler, hemen bu kredileri SMS atarak alabileceklerdir. TC kimlik numaranızı 4466 numarasına göndererek bugün ve yarın yapılan düşük faizli kredi kampanyasına katılabileceksiniz. 

Akbank 

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, Akbank mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka üzerinden ayrıca TC KİMLİK numaranız ile sorgulama yapmak istiyorsanız SMS atabilirsiniz. Akbank 4425 numarasına Kredi TC KİMLİK yazarak gönderen vatandaşlara hemen kredi sonucunu veriyor. 

tc-kimlik-numaraniz-ile-bugun-ve-yarin-5000-tl-odeme-alacaksiniz1

Ziraat Bankası - Vakıfbank - Halkbank

Ülkemizin kamu bankaları olan bu 3 banka üzerinden de başvuru yaparak 5000 TL onay alabileceksiniz. Kamu bankaları üzerinden kredi alacak olan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme ile kredi imkanı sunuyor. Ziraat Bankası özellikle kendi bankasından maaş alan kişilere 3 ay ertelemeli ve düşük faizli nakit kredi veriyor. Banka internet sitesi üzerinden, mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinden, ATM ve müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapılmaktadır. Başvuru yaptığınız zaman onay alırsanız, düşük faizlerle kredi alacağınız gibi ayrıca bu bankanın diğer kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.