TC Kimlik Numaranıza 18 Haziran'da 20.000 TL Yatmış Olabilir! Bankadan Açıklama Geldi! Kimler Alabilecek Belli Oldu!

Tc Kimlik numaranız üzerinden 20.000 TL'ye kadar kredi onayı almış olabilirsiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden 20.000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Denizbank TEB Bankası ve Garanti Bankasının başlatmış olduğu yeni kredi kampanyasına katılabilir ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz.  Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler banka, şartların uygun olması durumunda düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilmeleri için banka kredi puanım öldürsek olmasıda gerekiyor. Garanti Bankası ve TEB Bankası ise kişilerin gelir durumuna ve sigorta durumlarına bakarak kredi imkanı sağlıyor. 

Başvuru

Sizlerde eğer kredi başvurusu yapmak istiyorsunuz, banka kredi puanınızın 1400 ve üzerinde olması gerekmektedir. 18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes başvurularını bireysel olarak yapabilmektedir. Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını bankalara taşıyarak, yüksek limitli krediler kullanabilir. 

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC, kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına gönderin. 

PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar

Teb Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın 44 66 numarasına sadece kimlik numaranızı göndermeniz yeterli olacaktır. 

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise 2 seçenekten birini seçmesi gerekiyor. Size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay birşekilde yapabilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Garanti Bankası, sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek ve onaylanan tutar banka şubelerinden kullanmanız için imkan sağlayacaktır. Garanti Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar ise mobil uygulama üzerinden kredi kullanabiliyor.