Son Dakika Haberi: TC Kimlik Numaranıza 4000 TL Ödeme Yatmış Olabilir! Bu Durumu Kontrol Ederek Öğrenin! Detaylar...

Tc Kimlik numaranız üzerinden 4000 TL ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz, Denizbank üzerinden hemen SMS atarak onay alabilirsiniz. Tc kimlik numarası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, onaylanan tutarı hesaplarına yatırabiliyor. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalarda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için sizlere kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanızı, Denizbank istiyor. 

TC KİMLİK NUMARASI ÜZERİNDEN

Denizbank üzerinden TC kimlik numaranız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak işlem yapabilirsiniz. 

Cebimde kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız Kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle ihtiyaç kredisi başvurularında bulunacak olan vatandaşların, Denizbank, mobil uygulamalarını kullanmaları durumunda da 4000 TL'ye kadar onay alıp almadıklarını, banka şubelerine gitmeden öğrenebileceği haberi verildi. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır. 

En yakın banka şubelerine giderek kredi işlemlerini yapabileceğiniz ve onaylanan bu kredileri hesaplarınızı yaptırabileceğiniz kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredileri, sizlere en düşük faiz oranları ile birlikte ödenmektedir. 

Akbank banka hesabı olanlar, 76500 TL ödeme alacak! Bu para Akbank Direkt uygulamasından hesabınıza yatacak! Akbank banka hesabı olanlar, 76500 TL ödeme alacak! Bu para Akbank Direkt uygulamasından hesabınıza yatacak!

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda işlem yapabilmektedir.