TC Kimlik Numaranızı Vererek, 5000 TL Ödeme Alınacak, Son Dakika

Sadece kimlik numaranızı vererek 5000 TL'ye kadar ödeme alabileceksiniz. Acil para ihtiyacı olan kişilere, yeni bir haber var. İşte detaylar...

Ekonomi 22.08.2021 - 09:20 22.08.2021 - 09:20 Vural Pars

Son dakika açıklama yine bankalardan geldi. Bankalar üzerinden acil ihtiyacı olan kişilere bilindiği gibi oturduğunuz yerden işlem yapılarak hemen nakit imkanı veriliyor. Krediler, kredi kartı ve kmh hesapları ile bankalardan işlem yapacak olan herkes, artık şubelere gitmeden de işlem yaparak kredi kullanabilecek. Bankalardan acil ihtiyaçlarınızda verilecek olan 5000 TL ödemeleri ise QNB Finansbank yapacak. Banka yaptığı duyuruda, kişilerin TC KİMLİK numaraları üzerinden hemen ne kadar ödeme alacaklarını ve nasıl ödemeleri kullanacaklarını söyleyeceklerini duyurdular. 

QNB Finansbank üzerinden verilecek olan 5000 TL ödemelerde, sadece kimlik numaranız yeterli olacaktır. Banka üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, bankanın kendi uyguladığı kredi politikalarına uygun olması durumunda QNB Finansbank 5000 TL onay verecek. Özellikle bu bankada hesabı olan kişiler için daha avantajlı bir kredi kampanyası duyuruldu. Özellikle banka hesabınız üzerinden aldığınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte, bankaya gitmeden mobil uygulama üzerinden de 5000 TL için başvuru yapacak, sonucu hemen alacak ve sonuca göre hesabınıza 36 ay vadeli ödeme suretiyle kredinizi yatıracaksınız. 

Tc Kimlik Numarasına 5000 TL Ödeme Nasıl Alınır?

Tc Kimlik numaranız üzerinden 5000 TL'ye kadar onay alıp alamadığınızı görmek istiyorsanız, bankanın SMS kredi servisini kullanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişilere, banka 5 dakika olmadan kredi sonucunu verecektir. TC Kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarsanız, QNB Finansbank SMS kredi başvurusunu yapmış olacaksınız. TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak başvurularda, banka hemen müşterilerine kredi imkanı sunacak ve onaylanan kredinizi de sadece kimliğiniz ile en yakın banka şubesinden kullanabileceksiniz. Mesaj atmak isteyenler, ücretli mesaj atması gerekiyor. SMS ile başvuru yapamayan kişiler ise bankanın internet sitesine girerek, buradan başvuru yapabileceklerdir. 

tc-kimlik-numaranizi-vererek-5000-tl-odeme-alinacak-son-dakika1

İnternet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra kredinizi kullanabilmeniz için size mesaj gelecektir. SMS ile sonucu olumlu olan kişiler 5000 TL kullanabileceklerdir. 5000 TL onay aldığınızda banka kredi notunuza göre faiz oranı uygular. Bu şekilde 5000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerin kredi notu yüksek ise bankanın özel faizlerinden yararlanırlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@