47.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler bankalardan kredi onayı almak istiyorsa bankalara uyguladıkları şartlara uygun bir müşteri olması gerekiyor. Kredi kullanacak olan kişiler daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olması gerekmektedir.

Ayrıca bu kullanımları düzenli olarak yapmış olmanız ve kredi notunuzu da yükseltmiş olmanız gerekiyor. 47 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar alacağınız bankalar üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilmektedir.Sizlere hem kamu hem de özel bankalar aracılığı ile kredi nasıl kullanırsınız bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Vakıfbank 47 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden düşük faizler ile kredi kullanırsınız. Vakıfbank 47.000 TL ihtiyaç kredisi verdiği zaman müşterilerine 36 ay vadeli işlem yapacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en yakın banka şubelerine giderek bu bankadan kredi başvurusunu yapabiliyor. Kredi aldığınız zaman ayrıca ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapmanız mümkün olacaktır. Kredi onayı alan kişiler emekliyse emekli maaşlarını bu bankadan almaları gerekiyor. Eğer kredi kullanacak olan kişi çalışıyor ise en az 6 aylık sigortasının yatmış olması gerekmektedir. Bu şartlara uygunsanız Vakıfbank şubelerine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz.

tc-kimlik-numaranizi-yazarak-vakifbank-ve-iki-dev-bankadan-47000-tlye-kadar-banka-muduru-onayli-1

Denizbank 47.000 TL kredi başvurusu

İhtiyaç Kredisi olarak 47 bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, Denizbank üzerinden de SMS atarak Kredi başvurusunda bulunanabiliyorsunuz. DenizBank SMS ile kredi başvurusu yaptığınız zaman Denizbank üzerinden 36 ay vadeye kadar 55 bin TL kredi değerlendirmesi yapacaktır. Bu şekilde kredinizi kullanabileceksiniz. Kredi kullanacak olan kişiler SMS atmak istiyorsa 3280 numarasına kredim TC. kimlik yazarak göndermeleri yeterli alacaktır. Burada kendi TC kimlik numaranızı göndermeniz gerekiyor. Kredi onayı aldıktan sonra bu onaylı krediye 45 gün içerisinde Denizbank şubelerinden kullanabilirsiniz.

Fibabanka 47.000 TL kredi başvurusu

İhtiyaç kredisi verecek olan bankaların yaptığı kredi kampanyalarından bir tanesini de Fibabanka yapmaktadır. 47 bin TL'ye kadar sadece kimliğinizi de sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi kullanacak olan kişiler şartlara uygun olmaları durumunda Fibabanka şubelerinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurularını yapabilmektedirler. Kredi onayı aldıktan hemen sonra banka sizlere hızlı bir şekilde aynı gün içinde Kredi kullandıracaktır. Fibabanka üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 3422 numarasına göndererek hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.