TC Kimlik Numarası 0-8 Arasında Olanlar Dikkat Etsin! 5 Gün İçinde Başvuru Yapmanız Gerekiyor

Tc kimlik numarası 0 ile 8 arasında olan kişilerin 5 gün içerisinde Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 50000 TL'ye kadar düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan yeni ihtiyaç kredisi başvurusunda kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulamalar sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 gün içerisinde Yapı Kredi Bankası, hemen kredi ödemesi gerçekleştirecek. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalarda 5 gün içinde işlemlerini yapmak isteyen tüm vatandaşlara hemen Yapı Kredi Bankası şubeleri üzerinden veya banka şubelerine gitmeden kredi başvuru yöntemleriyle birlikte sonuç alabileceğinizi söylemek isteriz. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşların belirtilen politikalar dahilinde istedikleri zaman kredi başvurularını gerçekleştirerek, onay olabileceğini de söylemek istiyoruz. 

İndirimli Ayçiçek Yağı Kapış Kapış Satılıyor! ŞOK, BİM, A101, TMO, Migros Sıvıyağ Fiyatlarında Son Durum! İndirimli Ayçiçek Yağı Kapış Kapış Satılıyor! ŞOK, BİM, A101, TMO, Migros Sıvıyağ Fiyatlarında Son Durum!

Kredi başvurularında bulunacak olan tüm vatandaşlar için yapılan işlemlerde nakit ihtiyacı olan kişilerin cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvurularını gerçekleştirebileceği haberi verildi. 

SMS KREDİ BAŞVURU

Yapı Kredi Bankası, SMS ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderebilir. 44 11 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde 3 ay ertelemeli kredi, sizleri hızlı bir şekilde ödenmektedir. En yakın banka şubeleri üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. yapı Kredi Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde, acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere kimlik numaraları üzerinden sorgulama yaparak onay veriyor.