TC kimlik numaranıza göre sizler de 7500 TL'lik ödeme alabilirsiniz. Banka bu müjdeyi verdi ve kimlerin yararlanabileceği ortaya çıktı. Başvuru şartlarını da paylaştık. İşte detaylarıyla beraber bankadan gelen o açıklama...

İş Bankası'nın kampanyası doğrultusunda ödemeler için gerekli bilgi verildi. TC kimlik numarası 0,2,4,6,8 ile biten emeklilere yapılacak en yüksek ödeme 7500 TL olarak açıklandı. 7500 TL'ye kadar ödemeleri hesabınızda görmek istiyorsanız sizler de başvuru yapabilirsiniz. İşte bankadan gelen açıklamanın yanı sıra çeşitli detaylar haberimide olacak.

İş Bankası Kaç TL Promosyon Ödüyor?

İş Bankası'nın ödediği promosyona bakacak olursak, emekli maaşlarına göre değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Aşağıdaki listeyi incelerseniz sizler de detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz:
3.500 TL altında emekli maaşı alan müşteriler: 4.500 TL, 
3.500 TL ile 7.500 TL arasında emekli maaşı alan müşteriler: 5.250 TL, 
7.500 TL ile 10.000 TL arasında emekli maaşı alan müşteriler: 6.750 TL, 
10.000 TL ve üzerinde emekli maaşı alan müşteriler: 7.500 TL

Prof. Dr. Naci Görür İstanbul'un Sağlam Yerlerini Açıkladı! Deprem Hangi İlçeleri Daha Fazla Etkiler? Prof. Dr. Naci Görür İstanbul'un Sağlam Yerlerini Açıkladı! Deprem Hangi İlçeleri Daha Fazla Etkiler?

isb-9

Başvuru Yapmak Yeterli Olacak!

İş Bankası emekli promosyon kampanyası kapsamında şartlar merak ediliyordu. 3 yıllık taahhüt verenler ve imza atanlar promosyon almaya hak kazanıyor. Taahhüt vermeniz durumunda sizler de emekli maaşınıza ek olarak promosyon ödemenizi çekebileceksiniz. İş Bankası, diğer pek çok bankaya göre yüksek miktarda promosyon vermekte.