Kimlik bilgileri ile vatandaşlara 100 bin TL nakit imkanı sunulmaktadır. TC kimlik numarası ile verilecek olan 100 bin TL nakit için başvurular başlamış bulunmaktadır. Uygun faiz ile işlem yapılacak olan ihtiyaç kredisi kampanyası Yapı Kredi ve Denizbank’ın işbirliği ile gerçekleşmektedir. Bu bankalar kendi web siteleri üzerinden duyuru yapmış bulunmaktadırlar. Nakit ihtiyacı olan kişiler 36 ay vade imkanı ile 100.000TL’ye varan ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

İhtiyaç Kredisi için Bankalar Tarafından Sunulan Şartlar Nelerdir?

Kampanya dâhilinde 100.000 TL nakit almak isteyen vatandaşlar anında ihtiyaç kredisini elde edebilmektedirler. Fakat bu işlemin hızlı gerçekleşebilmesi için bankalar tarafından kredi notu önemli bir etkendir. TC kimlik numaraları ile 100.000 TL nakit almak isteyen kişiler şartları sağlamaları halinde anında nakit ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.

100.000 TL ihtiyaç kredisi kişilere 36 ay vade imkanı ve 3 ay erteleme fırsatı ile sunulmaktadır. Bunun yanı sıra kredi notlarının 1200 ve üzeri olması beklenmektedir. Bu oranın altında kalan kişiler bu kampanyadan yaralanamamaktadır.

Sunulan kredi notu şartının yanı sıra başvuran kişilerin TC vatandaşı olması ve 20 yaş üzeri olması gerekmektedir. Acil nakit ihtiyacı için başvuruyu vatandaşlar banka ya da SMS yolu ile yapabilmektedirler. SMS başvurusu yapılması halinde banka hızlı bir sonuç sunmakta ve hangi tutarda nakde onay verildiği hemen öğrenilebilmektedir.

tc-kimlik-numarasi-ile-alacaginiz-100000-tl-nakit-imkani-bugun-basladi-calisan-emekli-olan-tc-va1

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapı Kredi Bankası ile Denizbank Üzerinden Nasıl Yapılır?

Kampanya kapsamında TC kimlik numarasına verilecek olan 100.000 TL ihtiyaç kredisi için bankalara SMS yolu ile başvurulabilmektedir. SMS yoluyla başvuracak vatandaşlardan mesaj ücreti alınmaktadır. Yapı Kredi Bankasına SMS ile başvuru yapabilmek için Bireysel TC KİMLİK Aylık Gelir yazılarak 4411’e mesaj atılması gerekmektedir. Denizbank’a SMS ile başvurmak isteyenler için Kredim TC KİMLİK yazılarak 3280’e mesaj atılması beklenmektedir. Bu yöntemle başvuru yapan vatandaşlar anında sonuç alabilmektedirler. Nakit ödemeleri hemen hesaplarına yapılmakta olup onay alınması durumunda vatandaşlar en yakın banka şubelerine giderek de kredilerini alabilmektedirler.