T.C. Kimlik numarası ile nakit ödeme dönemi başladı. Başvurunuzu yerine getirerek hemen ödemenizi alabilmeniz mümkündür.

Acil nakit ihtiyacı duyan vatandaşlara özel bankalar tarafından sunulan kampanya dahilinde T.C. Kimlik numarası üzerinden yapılacak başvurulara ödeme nakit şekilde gerçekleştirilmektedir. Anında başvuru yapılabilmesine de imkanı sunulmaktadır. Acil destek kredisi kampanyası adı altında sunulan bu kredi imkanından yararlanmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten sonra onay alan tutar üzerinden kredilerini Yapı Kredi Bankası üzerinden çekebilmektedir.

Yapı Kredi Bankası'nın sunmuş olduğu kampanya ile beraber ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştiren vatandaşlar uygun faiz imkanı ile ödeme gerçekleştirme hakkına sahip olabilecektir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmaya düşünenler ise sadece T.C. kimlik numarası ile ödemesini alabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Gecikmeli Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte 3 ay gecikmeli şekilde verilecek kredi başvurusu hakkında detaylar sunuldu. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar 3 aya kadar gecikmeli kredi kampanyasını seçmesi gerekiyor. Kampanyanın seçiminin ardından vadesiz faizsiz dönemin dahil edildiği süre ise 36 ay olarak belirlenmiştir. 90 gün süre zarfında ise erteleme yapma imkanı ise vatandaşlara tanınmaktadır. Ödeme yapılmadan geçirilecek olan dönemler için faiz tutarları ödenecek olan ilk takside yansıtılacaktır.

tc-kimlik-numarasi-ile-nakit-odeme-imkani-basladi-basvurunuzu-yerine-getirerek-hemen-alabilirsin1-1

Yapı Kredi Bankası'nın tanınmamış oldu ön onaylı bir limit yer alması durumunda ise limit tutarı üzerinden kredinizi kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Limitli bir şekilde onay almış olan vatandaşlar ise yeni bir değerlendirmeye alındığı gibi Kredi kullanımı öncesinde de mevcut limitler ise bankalar tarafından düşürülebilir ya da iptal edilebilmektedir. Kredi başvurularında ki süreç tamamen banka politikaları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Söz konusu politikalara uygun bulunması halinde kullanım için gerekli onayı verilmektedir. Banka tarafından değerlendirmelerin yapılmasının ardından az seviyede kalan miktar için başvuruların olumsuz ya da şekilde sonuç alabilmektedir.

Mevcut kredi başvuruları ise Yapı Kredi mobil ve bireysel internet şubesi aracılığı ile yerine getirilerek 3 ay erteleme ödemeli şekilde kullanılabilmektedir.