TC kimlik numarası son hanesi 0-2-4-6-8 olanlara 75.000 TL ödeme haberi gündem oldu! Detayları belirlendi. İşte açıklama ve nakit kampanyası hakkında bilgiler...

Kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 75000 TL ödeme almak isteyen bireysel müşteriler için son dakika kampanyası, Finansbank tarafından yapıldı. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere banka kredi puanına göre işlem yapılacak ve 36 ay vadeye kadar kredi imkanından faydalandırılacaktır. ilk taksit ödemesinde kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra hesaplarına bu ödemeleri alabileceklerdir. Finansbank üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurusunda, kredi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak bu işlemleri yapabiliyorlar. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan kişilere yüksek limitli gelir belgesiz olarak kredi onayı verilmektedir. 

PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, 75000 TL ye kadar hızlı bir şekilde kredi kullanabilmek için başvuruyu, cep telefonlarının mesaj kısmına girerek ve kimlik numarasını yazarak, 50 30 numarasına atarak yapacak. 

Cep telefonunuz üzerinden 50 30 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında banka, sizleri 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri mesajda gönderecektir.

nakit-ihtiyaci-olan-emekliye-son-duyuru-yapildi-bankalara-gitmenize-gerek-yok-en-dusuk-5000-tl-1-1

QNB Finansbank, eğer kredi onayı verirse sizlere 75000 TL'ye kadar değerlendirme yapacak ve ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgi mesajda, gösterecektir. Onaylanan tutar kadar krediye en yakın banka şubesine giderek veya bu bankada bir hesabınız varsa, internet bankacılığını da kullanarak istediğiniz zaman, hesabınıza yatırabilirsiniz.

50000 TL üzerindeki kredilerde banka 24 ay vadeye kadar işlem yaparken, 50000 TL'ye kadar kullanacağınız tüm ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredilerinde banka 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.