TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek.

Kimlik numarası üzerinden ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeye kadar 10000 TL kredi Yapı Kredi Bankası üzerinden verilmektedir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında, TC kimlik numaramıza göre verilecek olan bu kredilerde banka kredi puanı sorgulaması yapacak ve onay vermesi durumunda da kredi puanına göre, faiz oranlarından yararlanmanızı imkan sağlayacak. Devlet bankaları üzerinden başlatılan bu kampanya, şimdi özel bankaları üzerinden de devam ediyor. 

TC kimlik numarasını yazarak ödeme alacaklar: 15000 TL ödenecek! Son dakika kampanyası duyuruldu! TC kimlik numarasını yazarak ödeme alacaklar: 15000 TL ödenecek! Son dakika kampanyası duyuruldu!

10000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Bankaların kredi kartlarına ve ihtiyaç kredilerini düzenli olarak ödeyen vatandaşların oluşturmuş oldukları kredi notu 1400 ve üzerinde olması durumunda, Yapı Kredi Bankası, vatandaşlara gelir belgesiz olarak 10.000 TL ödeme yapacak. Banka şartlarına uygun olan kişiler kredi veya kredi kartı borçlarını düzenli ödüyorsak kredi puanı yükselecek ve bu sebepten ötürü de bankalardan gelir belki sulara kredi kullanabilecek. 

18 yaşı üzerinde olan herkesin, başvurularını gerçekleştirebileceği ve kredi kullanabileceği bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numaraları üzerinden cep telefonları aracılığıyla, atacakları ücretli bir mesaj ile birlikte kredi kampanyasına katılabilmektedir.

Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Bireysel yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını bir yazıp boşluk bırakıp aylık gelirlerini de yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeleri durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacaklardır. Kredi başvurusunu yaptıktan sonra sizlere 5 dakika içerisinde sonuç veriler ve onaylanan tutar kadar krediniz aynı gün içinde hesaplarınıza yatar. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredilerde kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara hızlı bir şekilde işlemler, ayrıca internet bankacılığı üzerinden de yapılmaktadır. Bankanın müşterisi olan vatandaşlar, internet bankacılığı şifresi alarak banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusunu gerçekleştirebilir ve bireysel ihtiyaç kredisi olarak 50000 TL'ye kadar almış olduğu bu kredilerde ilk taksit ödemesini 90 gün ertelemeli yapabilir. Kampanya detaylarını ve bankaların kredi kartı faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.