Kimlik numarası üzerinden 25000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Yapı Kredi Bankasından kredi onayı verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı

TC Kimlik Numarası Son Numarasına Bakın: 0-2-4-6-8 ise 25.000 TL Ödeme Alın! Kimlik numarası üzerinden 25000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Yapı Kredi Bankasından kredi onayı verileceği açıklandı. Tc kimlik numarası üzerinden kredi başvurusunda bulunarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu nakit kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabiliyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 25000 TL'ye kadar kredi onayı alması olmaları durumunda 36 ay vadeli olarak bu işlemlere hesaplarına yatırabiliyor.

Kredi başvurusu için işlem yapacak olan vatandaşlar kendi cep telefonları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazarak, Yapı Kredi Bankası, SMS Kredi, servis numarası olan 44 11 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verir, onaylanan tutarı da aynı gün içinde hesabınıza yatırırsınız. 

Kimlik numarası üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında banka şubelerine gitmeden işlem yapacak olan vatandaşlar ise bankanın mobil uygulaması üzerinden dilediği zaman kredi başvurusu yapabilir, onaylanan krediyi de yine dilediği zaman hesabına yatırabilir. 

Nakit ihtiyacı olan kişiler, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması, şifresi alarak ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa bankadan kendi hesapları üzerinden internet bankacılığı şifresi alarak kredi başvurusunda bulunabiliyor.