TC Kimlik Numarası Son Rakamı "Çift Sayı" Olanlara 90.000 TL Nakit Ödemesi Yapılacağı Açıklandı!

Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 90000 TL'ye kadar nakit ödemesi verileceği açıklandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi paketleriyle birlikte Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi ödemesi gerçekleştirilecek. 

Bireysel müşterilerin ihtiyaç kredisi, adının altında alacakları bu kredilerde 90000 TL'ye kadar sizin kredi notumuza göre, onay alacaksınız. Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde işlem yapabilmektedirler. Kredi ve kredi kartı ürünlerini düzenli ödeyen tüm vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılarak, hemen 90000 TL kredi ödemesi alabilir. 

SMS KREDİ

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Bireysel tc kimlik doğum tarihi ve aylık gelirinizi 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek? Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek?

MOBİL KREDİ

Sms ile kredi başvurusu yapmak istemeyen tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektedir. Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan kredilerde, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 90000 TL'ye kadar onay verilir ve onaylanan tutar, hesaplarına yatırılmaktadır. Banka şubelerine giderek de kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir, isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası ATM'si üzerinden de 90000 TL kredi alıp almadığına görebilmektedirler. 

Banka üzerinden sorunsuz bir şekilde kredi onayı almak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası kredi politikalarına uygun olup, banka kredi puanı 1400 üzerinde olması gerekmektedir.