TC kimlik numarası son rakamına bakan ödeme alıyor! 0-2-4-6-8 olanlara 76000 TL net nakit ödemesi gerçekleştirildi...

Tc Kimlik numaranız üzerinden 24 ay vadeli 76000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan bu kredi ödemelerinde uygun faiz oranlarından yararlanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde işlem yapılacağı açıklandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde 76000 TL'ye kadar kredi ödemesi almak istiyorsanız, uygun faiz oranlarından yararlanarak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve onay alabilirsiniz. 

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara, Akbank ve Denizbank, sizlere destek olarak işlem yapacaktır. Banka kredi puanı 1400 üzerinde olan tüm vatandaşlar için işlemlerini gerçekleştirecek olan bu bankalar uygun faizlerle kredi ödemesi, sizlere hemen yapmaktadır. 

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

DENİZBANK KREDİ VERECEK

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda başvurularını gerçekleştirmiş olacaklar. Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar, uygun faizlerle bu kredileri hesaplarına yatırarak kullanabilirler. 

AKBANK ONAYLANAN KREDİYİ KULLANDIRIYOR

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler TC kimlik numarası üzerinden 76000 TL kredi ödemesi almak istiyorlarsa, gelir belgesiz olarak bu krediyi Akbank Direkt uygulaması üzerinden alabilir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvuru sonrasında kredi ödemelerinizi gerçekleştirerek, hemen 76000 TL krediyi hesabınıza yatırabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan tüm başvurularda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri hemen gerçekleştiriliyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilir ve onaylanan krediyi banka şubelerinden kullanabilirsiniz.