TC kimlik numarası son rakamlarına bakın! Çift haneli rakam olan kişilere, 90.000 TL ödeme olacak...

Son dakika: Banka hesabı olan kişiler, TC kimlik numarası üzerinden sorgulama yaparak, Yapı Kredi Bankası üzerinden 90.000 TL ödeme alıyor. Banka müşterisi olan herkes, başvurusunu yaptıktan hemen sonra, kredi ödemelerini hesaplarına alabiliyorlar. Nakit kredi almak isteyenler, banka müşterisi olması durumunda kredi ödemelerini Yapı kredi bankası üzerinden almak istiyorsa, başvurusunu yaparak hemen onay alabileceklerdir. Yapı kredi bankası yaptığı bu kampanyada, kendi banka müşterisi olan kişilere, öncelik tanımaktadır. Kredi notunuza göre faiz oranlarından yararlanacağız bu kredilerde, başvuru yapacak olan kişilere, 5 dakika içinde sonuç verilmektedir.

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU İMKANI SAĞLIYOR...

Yapı kredi bankası üzerinden kredi almak için başvuru yapacak olan kişilere, banka hemen sonuç veriyor. Kredi notu uygun olan kişiler, SMS atarak da sonuç alabiliyor. 

SMS ile başvuru yapmak için BİREYSEL TC KİMLİK AYLIK GELİR VE DOĞUM TARİHİ yazarak bu mesajı 4411 numarasına mesaj atan kişilere, banka hemen sonuç vermektedir. Nakit kredi almak için başvuru şartlarına uygun olan herkes, başvuru sonucuna göre işlemlerini hesaplarına atarak yapabileceklerdir. Kredi notu düşük olan kişilerde, emekli olması durumunda maaş müşterisi olurlar ise kredi başvurusu yapabilmektedirler.

Yapı kredi bankası müşterisi olan kişiler, banka müşterisi olması durumunda MOBİL uygulama üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyorlar. TC kimlik numarası üzerinden sorgulama yapılır ve kredi notu yüksek olan kişiler, onay alırsa, şubelere gitmeden mobil uygulama üzerinden kredi kullanabilirsiniz.