T.c kimlik numarası üzerinden 5.000 TL ile 10.000 TL arasında ödeme alabilirsiniz

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar için nakit kredi kampanyası başlatan Akbank yapmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara kimlik numaraları üzerinden sorgulamalarını gerçekleştirmeleri halinde 5.000 TL ile 10.000 TL arasında nakit kredi kullanacağını açıkladı. Akbank üzerinden başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda uygun faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi ödemelerini hemen aynı gün içinde işlem yaparak 5 dakika içerisinde Akbank direkt uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanarak onay alacağını söyleyebiliriz.

Akbank kredi başvurusu

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara banka belirli şartlar dahilinde kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Kredi notu uygun olan tüm vatandaşların Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirebilmeleri için banka şartlarına uygun olmaları durumunda istedikleri zaman kredi ödemelerini uygun faiz oranları ile birlikte bankanın mobil uygulaması üzerinden alabileceği haberi verildi. 

Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına göndermeniz durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde Kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilmektedir. 

Akbank müşterisi olan vatandaşlar Akbank direkt uygulaması üzerinden yapacakları ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte hemen aynı gün içinde de kredi ödemeleri gerçekleştirecek onaylanan krediler hesaplara yatırılacak ve Akbank direkt uygulaması kullanan vatandaşlar düşük faizli ve masrafsız kredi kullanacaklardır.