Nakit paraya sıkışan vatandaşlara o bankadan hemen bin TL'lik ödeme uygulanacağı açıklandı. Bankadan resmen arkadaşınızın borç alır gibi kredi hesabınıza yatıyor.

TC kimlik numarasına 1500 TL ödeme var! Kimler alabilir açıklandı. Nakit paraya sıkışan vatandaşlara o bankadan hemen 1.500 TL'lik ödeme uygulanacağı açıklandı. Bankadan resmen arkadaşınızın borç alır gibi kredi kullanabilirsiniz. İşte mevzuya yönelik detaylar ve çok daha fazlası… Düşük tutarda nakit paraya sıkışan vatandaşlara Şekerbank programı üzerinden faizsiz kredi sağlayacağını söyledi. 1500 TL'lik nakit gereksinimleri tespit edilen yurttaşların bir başkasının kapısını çalmasına dahi lüzum olmadan faizsiz bir şekilde aktif bank şubelerinden alması sağlanacak. 1 ay süresince geri ödemelerini bir lira dahi masraf ödemeden yapabilecek.

Son günlerde bankaların art arda faizsiz bir şekilde kredi projelerini ilan etmesinin ardından yurttaşların da aynı şekilde ilgisini çeken faizsiz kredi ürünleri, 2022 yılı itibariyle başladı. Düşük miktarda acil nakit sorunu tespit edilen vatandaşları bu bankalar, sorun çıkarmadan nakit ödemesi yapıyor. Şekerbank doğrultusundan ilan edilen 1500 TL'lik nakit tüketici kredisinin özelliklerini sizlere sunuyoruz. Kurumsal dijital bankacılık hizmetlerinin sunulduğu bu uygulamadan basit bir şekilde müracaat işlemleri yapabilir ve 1500 TL'lik ödeme tutarı anında cebe indirilebilir.

Başvuru gerçekleştirmek amacıyla ilaveten kredi de alabilirsiniz. Kredi amacıyla müracaat yapacak olan şahıslara banka 3 dakika içersinde kredi sonucunu verecektir.  SMS Nakit Cepte amacıyla ; “NAKİT“ boşluk nakit çekilmek istenen tutar ve kartınızın son dört hanesini yazıp 1953'e göndermeniz elzemdir. 

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!

Emekliye 3.000 TL promosyonda var

Emekli yurttaşların merakla beklediği maaşa ek olarak verdiği promosyon ödemelerinde damping yapıldı. Bu anlamda Şekerbank doğrultusundan son açıklama geldi. Banka, maaşını kendi bankasına taşıyan emekliye 3000 TL'ye kadar ödeme yapacak. Ödemeler, maaş miktarına göre değişiyor. Bu kapsamda, 2.500 TL ve üstü maaş alan müşterilere 2.700 TL promosyon kazanma fırsatı sunuldu. Öte yandan Şeker Bonus kredi kartından 3.500 TL harcama yapmaları halinde de 300 TL tutarında Bonus kazanabiliyor.