40000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler başvuru yaptıktan sonra ne kadar ödeme almış olduklarını görebilir.

Garanti Bankası ve Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada bireysel tüketici kredisi adı altında kimlik numaraları üzerinden banka hesabı olan vatandaşlara ödemeler tanımlanıyor. Garanti Bankası ve Akbank tarafından yapılan bu ihtiyaç kredisi başvurusunda, sizler de 40000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası ve Akbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında 3 ay ertelemeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ödeme alabiliyorsunuz. 

2 banka tarafından da yapılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında uygun faizlerle ödemelerini almak isteyen tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda daha uygun faizlerle kredi ödemeleri verilecek ve hesaplarına yatırılacaktır.

Garanti Bankası, 40000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu...

Garanti Bankası üzerinden yapılacak olan kredi başvurusunda, vatandaşların kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda, Garanti Bankası üzerinden bireysel kredi kullanmaları için onay verilecektir. En yakın Garanti Bankası şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda Garanti Bankası şubelerine gitmeden de ihtiyaç kredisi başvurusunu internet sitesi üzerinden yapabilir, hesabınız varsa buradan ondan bir şekilde onaylanan tutarda hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Akbank 40000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu...

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler TC kimlik numaraları üzerinden yapılan sorgulamada, banka borçları kredi notu ve gelir durumu hesaplanarak, onay verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi almak istiyorsanız, Akbank'ın kredi Servisi numarası olan 44 25 numarasına kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı gönderin. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında sizlerin ne kadar kredi onayı aldı, hakkında bilgiler gönderilecektir.