TC kimlik numarasına 90.000 TL'ye kadar ödeme yattı! Aralık ayı sonuna kadar sizlerde kampanyaya katılarak ödeme alın!

Kimlik numarası üzerinden yeni bir kampanya başladı, resmi olarak açıklandı. 90000 TL kadar ödeme almak isteyen tüm vatandaşlar için aralık ayı sonuna kadar ihtiyaç kredisi kampanyası yapacak olan Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bireysel kredilerde 90000 TL kredi ödemesi alacak olan kişilerden bazı şartlar istemektedir. 

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanmak istiyorsanız, banka kredi puanınızın uygun olması durumunda ve bireysel müşteri olmanız durumunda sizlere 24 ay vadeli 90000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak. ilk taksit ödemenizde de 90 gün kadar erteleme yapabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşların banka kredi puanı da yüksek olması isteniyor. 

BAŞVURU

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve 90000 TL'ye kadar kredi almak istiyorsanız, bankaların resmi internet siteleri üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. 

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası hesabı olan vatandaşlar ise internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak ne kadar kredi onay aldıklarını görebilirler ve onaylanan tutarların ne kadar olduğunu hemen internet üzerinden öğrenebilmektedirler. 

Bankaların mobil uygulamaları üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredileri başvurularında, onaylanan tutarı istediğiniz zaman kendi hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankasının, güncel kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi internet sitelerine giriş yaparak buradan işlem yapabilir ve aylık taksitlerinizi hesaplayabilirsiniz.