Bankalar üzerinden nakit imkanı için başvuru yapmak isteyen kişilere qnb Finansbank tarafından yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Qnb Finansbank üzerinden 50.000 TL'ye kadar t.c. kimlik numaranız ile sorgulama yapılarak nakit imkanı sağlanacak. Son dakika haber olarak finansbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte 50.000 TL 36 ay vadeli nakit imkanından faydalanacak olan kişilerin nasıl kredi alacakları açıklandı. Daha önce bankalar ile çalışması olan müşteriler düzenli olarak ödemeler yaptıysa ve kredi sicili herhangi bir sıkıntı yoksa 50.000 TL'ye kadar kendi t.c. kimlik numarası üzerinden onay alabilecekler.

Qnb Finansbank yaptığı duyuru ile birlikte hem internet sitesi üzerinden hem de SMS ile banka şubelerine gitmeden başvuru alacak. Qnb Finansbank üzerinden yapılan duyuru sonrasında internet sitesi üzerinden başvuru yapacak olan kişiler eğer mobil uygulama kullanıyorsa onaylanan tutar kadar kredi hemen hesaba yatacaktır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredi notu 1400 ve üzerinde olması durumunda qnb Finansbank tarafından düşük faiz oranları ile kredi kullanabilecek.

3 ay ertelemeli olacak

Qnb Finansbank tarafından yapılan bu kampanya ile birlikte 3 ay ertelemeli olacak olan kredi kampanyası kasım ayı sonuna kadar devam edecek. Qnb Finansbank kredi alacak olan kişilere yapıldığı Bu kampanyada düşük faiz oranları yanı sıra masrafsız ertelemeli ve uzun vadeli kredi seçenekleri ile işlem yapacak.

Nakit ihtiyacınız varsa ve Acil para kullanmak istiyorsanız qnb Finansbank SMS ihtiyaç kredisi nakit kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz.

T.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderirseniz 5 dakika içerisinde qnb Finansbank tarafından 50.000 TL'ye kadar kimlik numaranız ile değerlendirme yapılacak ve 5 dakika sonra sizlere ne kadar sonuç aldığınızı mesaj ile göndereceklerdir.

ee43-3

Qnb Finansbank hesabı olan müşteriler ise SMS atmadan veya internet sitesine girmeden qnb mobil uygulaması üzerinden istedikleri zaman 50.000 TL kredi başvurusunda bulunabilecek. Banka t.c. kimlik numaranız üzerinden verilecek olan bu kredilerde erteleme yaparken ilk kredi taksit ödemesini yaptıktan sonra diğer Kredi taksitlerini de 3 aydan 3 aya veya iki aydan 2 aya ödeme kolaylığı sağlayacaktır.