TC Kimlik Numarasına Göre Ödemeler Alınıyor! Bilmeyenler Var: 25.000 TL Ödeme Hesaplarınızda Olacak. Son dakika açıklama geldi!

Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında 25.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olması durumunda 25000 TL ihtiyaç kredisini 5 dakika içerisinde alabilmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden, atacağımız mesaj ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyada kimlik numaranız önemli olacak ve kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama sonrasında ne kadar kredi onayı aldığınızda kredi notunuz belirleyecektir. 

TC kimlik numarası üzerinden 25000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kimlik numaranız üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden ücretli bir mesaj atmanız durumunda, Yapı Kredi banka sizlere kredi imkanı sağlayacaktır.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kimlik numaranızı yazmadan önce bireysel, yazın boşluk bırakın daha sonra kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin.

44 11 numarasına gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verecek, onaylanan tutarın ne kadar olduğu hakkında bilgileri mesaj ile sizlere göndereceklerdir.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan vatandaşlar TC kimlik numarası üzerinden 25000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alıp alamadıklarını öğrenebilecek, onaylanan tutarı en yakın banka şubelerine giderek, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar ise şubelere gitmeden mobil uygulama üzerinden yapacakları başvurular ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulamasından veya resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak, kredi kullanabilmektedir.