TC kimlik numarasına göre verilecek olan ödeme miktarı açıklandı: 22000 TL ödeme geliyor. Bankadan yapılan açıklama geldi. Kimler alabilecek? İşte detaylar...

Kimlik numarası üzerinden alacağınız 22000 TL, ödemeler, bireysel müşteri olmanız durumunda, sizlerin hesabını istediğiniz zaman yatırılarak kullandırılmaktadır. Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyada, TC kimlik numaranız üzerinden sizlere, sorgulama yapılarak, banka kredi puanı uygun olması durumunda hemen onay verilecek ve aynı gün içinde kredi kullanmanıza imkan sağlanacaktır. 

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar, kredi imkanından faydalanmak istiyorlarsa banka kredi puanı 1500 üzerinde olması ile birlikte bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek ve 22000 TL kredi onay alabilecektir. Resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere banka ayrıca SMS ile de hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlamaktadır. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeli olarak işlem yapılarak, ilk katı ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunulmaktadır. 

Bugün akşam üstü hesapta olacak! TC kimlik numarası son hanesi tek sayı olanlara 15.200 TL yatacak (3)

12 ay boyunca yardım parası ödemesi olacak! Bu yardım parasını almak isteyenler için İLAN verildi! 12 ay boyunca yardım parası ödemesi olacak! Bu yardım parasını almak isteyenler için İLAN verildi!

QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi başvurusu için belirtilen şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, SMS kredi başvurusu, sizin için kolay bir başvuru yöntemi olmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve bu şekilde bu bankanın yapmış olduğu 22000 TL ve üzerinde verilen ihtiyaç kredisi için kampanyasına başvuru yapmış olabilirsiniz. 

Kredi başvurusu onayı alan kişilerin en yakın Finansbank şubesine giderek bu banka üzerinden kredilerini kullanabilir ve ayrıca kredi kullandıktan sonra kredi kartı başvurusu da yapabilir. QNB Finansbank'ta onay alan kişilerin diğer banka hesapları var ise bu bir uygulama aracılığı ile internet bankacılığını kullanarak daha hızlı bir şekilde kredi onayı alabilmektedir. Banka mobil uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi hemen kullanabilirsiniz.