TC kimlik numarasına ödeme! 40 bin TL ödeme almak için kimlik kartı yeterli!

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Kimlik numarası üzerinden başvuru yaparak nakit kullanmak isteyenlere Yapı kredi bankası üzerinden yeni bir duyuru verildi. Yapı kredi bankası resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda, kredi başvurusu yapacak olan kişilere, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Nakit kredi alacak kişilere, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar kredi verecek olan bu banka üzerinden nakit kredi alacak kişilere, Yapı kredi bankası kredi notu uygun olması durumunda onay verecektir. Kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanacak olan kişilere, uygun kredi imkanı sağlanacaktır. Kredi almak isteyenlere banka hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre kredi almanız durumunda işlem yapılacaktır. 

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Acil kredi için bankadan SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için aşağıdaki adımları ilerleyin. 

SMS ile kredi almak için Bireysel TC KİMLİK AYLIK GELİR Ve Doğum Tarihi yazarak bu mesajı 4411 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Bireysel yazıp gönderen tüm vatandaşlar bu mesajı attıklarında kimlik numarası üzerinden değerlendirmeye girer ve onay verilmesi durumunda da kredi onayı alırsnız. Başvurusunu yaptığınız kredi ise sizlerin hesabına gelir.

Yapı kredi bankası 50 bin TL'ye kadar 36 ay vadeye kadar kredi veriyor. 40 bin TL kredi onayı alan herkes, 36 ay vadeye kadar kredi ödeme tablosu oluşturacaktır.