TC Kimlik Numarasına Ödeme! 9000 TL Ödeme Almak İsteyen 18 Yaş Üzeri Bugün Başvuru Yapıyor!

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

QNB Finansbank yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte 9000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlara, 18 yaş üzerinde olmaları durumunda kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Başvurularını gerçekleştirerek bireysel tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunulacaktır.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecektir.

En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi ödemeleri gerçekleştireceği açıklandı. 

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak banka kredi puanınızın uygun olması gerekmektedir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların kredi işlemlerini gerçekleştirerek, sorunsuz bir şekilde kredi onayı alabilmeleri için kredi puanı 1400 ve üzerinde olması gerekiyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda da bu bankadan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacaksınız. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan vatandaşlar, kredi onayı almaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekler ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsa, kredi işlemlerine hemen aynı gün içinde yapabilmektedirler. Size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.