T.c. kimlik numaranız üzerinden 3 bin TL ile 6 bin TL arasında nakit alıp almadığınızı bir mesaj atarak hemen öğrenebiliyorsunuz. Bankaların yapmış olduğu son dakika nakit kampanyalarından bir tanesi olan ve sizin kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılarak son dakika olarak hızlı bir şekilde hesabınıza yansıyan 3000 TL ve 6000 TL nakit kampanyasında başvuru şartları belli oldu. Acil Para ihtiyacı olan vatandaşların sıklıkla başvuru yapmış oldukları bankaların SMS kredi kampanyalarından bir tanesi olan ve banka hesabı olan kişiler için banka şubelerine gitmeden kullanılabilecek bir kredi olan t.c. kimlik numaranız üzerinden kredi kampanyası bugün itibariyle başladı. Denizbank tarafından yapılan duyuru ile birlikte kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında banka sizlere acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz 3000 TL ve 6000 TL kredi paketi sunacak. 

Denizbank'ı Kendi resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu bu duyuru sonrasında başvuru yapan vatandaşlar 3000 TL veya 6000 TL  onay alıyor. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar sms ile hızlı bir şekilde işlem yapabilir ve banka kredi notu uygun olması durumunda onaylanan Kredi hemen Denizbank şubelerinden sadece kimlikle kullanılabilir. 

krediler-323-3

Denizbank müşterisi olan kişiler ise ayrıca banka şubelerine gitmeden DenizBank'ın yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılabiliyor. Denizbank mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile birlikte onaylanan tutar kadar kredinize hemen hesabınıza yatırabilirsiniz.

Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız en kolay yöntemlerden bir tanesi olan SMS ile kredi başvurusunda bulunabilir t.c. kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama sonrasında mesaj ile kredi sonucunu alabilirsiniz. Kredim yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 3280 numarasına gönderin. Mesajı gönderdikten sonra Denizbank sizin kimlik numaranızı üzerinden kredi puanı sorgulaması yapacak ve kredi puanına göre hem faiz oranlarını belirleyecek hem de ne kadar limit aldığınız hakkında sizleri bilgiler verecektir. Denizbank üzerinden yapmış olduğunuz SMS ile kredi başvurusu onay olursa size en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte onaylı tutarı kullanabilir veya DenizBank'ın mobil uygulamasını kullanarak şubelere gitmeden mobil uygulama üzerinden internet bankacılığı kredisi kullanabilirsiniz.