Vatandaşların beklediği haber bugün geldi. Kamu bankaları tarafından yapılan duyuru sonrasında 6 bin 600 TL'ye kadar ödeme. Kamu bankaları tarafından 6600 tl ye kadar ödeme alacak olan kişiler Ziraat Bankası VakıfBank ve halk banka aracılığı ile ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Herhangi bir başvuru şartı bulunmayan bu Kredi kampanyalarında 6600 TL ödeme almak isteyen kişiler başvuru yapması ve başvuru sonucunu beklemesi gerekiyor. Son dakika olarak yayınlanan Bu haberde 6600 tl ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda sizlere 36 ay vadeli bu limit hesabınıza yatacak.

Bankalar ortaklaşa anlaşmış oldukları bu Kredi kampanyasında belirtilen şartlara uygun olan müşterilere onay verecek. T.c. kimlik numaranızı üzerinden yapılacak olan sorgulamada kredi notu 1100 ve üzerinde olan banka kredi geçmişi temiz olan düzenli olarak geliri olan vatandaşlar onay alabilir. 6600 TL kullanmak istiyorsanız bankanın internet sitesine girebilir veya internet bankacılığını kullanarak mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

kredi-notu-3

Başvuru yapacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşı Ziraat Bankası VakıfBank veya Halkbank üzerinde olması şarttır. Sigortalı olarak çalışıyorsunuz en az 12 aydır aynı işyerinde sigorta primlerini yatmış olması gerekmektedir. Sigortalı olarak çalışan ve emekli olan kişiler haricinde banka kredi vereceği müşterilere ayrıca devlet memuru olmasını esnaf olması durumunda da yardımcı olacak. 6 bin 600 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişiler ödemelerini bankadan ertelemek istiyorsa ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabiliyor.