TC kimlik numarasını yazarak ödeme alacaklar: 15000 TL ödenecek! Son dakika kampanyası duyuruldu!

Kimlik numarasıyla yapılan sorgulama sonucunda 15.000 TL'ye kadar kredi fırsatı sunan Akbank, bu kampanya kapsamında hızlı bir şekilde nakit kredi imkanı sunmaktadır. T.C. kimlik numaranızı kullanarak gerçekleştirilen kredi sorgulamasının ardından başvuruda bulunan kişilere 36 ay vadeli kredi seçeneği sunmaktadır. Özellikle bireysel müşteriler için 3 ay ertelemeli işlem imkanı sunan Akbank, başvuruları kolaylaştırmaktadır. Başvuru yapmak isteyenler, uygun kredi notlarına sahipse banka şubelerine gitmeden işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirler.

Akbank Kredi Başvurusu

T.C. kimlik numarasıyla 36 ay vadeli ve masrafsız 15.000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, Akbank'ın SMS kredi servisini kullanarak başvuruda bulunabilirler. "Kredi" yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndererek 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli, 50.000 TL'ye kadar kredi değerlendirmesi yapılabilir.

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!

Banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan vatandaşlar, Akbank'ın kredi başvurularında değerlendirmeye alınarak nakit kredi kullanabilirler. Kredi puanı uygun olan vatandaşlar, 36 aya kadar vadeli işlemlerini gerçekleştirip banka şubelerine gitmeden başvuruda bulunabilirler. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, kredi şartlarına uygunsa ilk taksit ödemesini 90 gün erteleyebilirler.

Akbank Direkt Uygulamasıyla Kredi Başvurusu

Akbank Direkt uygulamasını kullanarak kredi almak isteyenler, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan başvurularını gerçekleştirebilirler ve hesaplarına 15.000 TL ödeme alabilirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi almak isteyen vatandaşlar, bankanın belirlediği şartları sağladıkları takdirde internet bankacılığı uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat boyunca kredi başvurusunda bulunabilirler.

Akbank, kimlik numarasıyla yapılan kredi sorgulaması sonucunda uygun kredi notuna sahip vatandaşlara hızlı ve kolay bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, Akbank'ın sunduğu kredi seçeneklerini değerlendirebilirler.