Saat verildi! Başvurmayan bin pişman! TC kimlik numarasınız ile 40.000 TL alıyorsunuz! Herkesin bildiği gibi TC kimlik numaranız ile hesaplarınıza 40 bin TL yatıyor. Başvurusunu yapmak isteyen kişilere bayram ettirecek açıklama geldi. İşte haberimizin detayları

TC kimlik numarasınız ile 40.000 TL alıyorsunuz! Saat verildi! Başvurmayan bin pişman! Vatandaşların yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği kampanya kapsamında vatandaşların cepleri adeta bayram edecek. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklama ile 40 bin TL 90 gün geri ödemesiz ve 3 sene vadeli olarak verilecek. Başvuru yaparak, anında netice almanız olasıdır. TC kimlik numarası ile Garanti Bankası üzerinden nakit para almak isteyenler bu kampanyayı kaçırmıyor. Verilecek olan bu kredi ile birlikte 90 günlük erteleme sağlanıyor. Başvuru yapan vatandaşlar 36 ay vadeli olarak kolayca ödeme yapılabilir. 

Garanti Bankası tarafından hayata geçirilen bu kampanya kapsamında cep telefonunuzdan SMS ile 40 bin TL ödeme alabilirsiniz. Başvuru yapacak olan vatandaşların kendi üzerine kayıtlı olan cep telefonları ile bankaya başvuru yeterli oluyor. Garanti Bankası müşterisi olursanız eğer bu krediyi daha kolay bir şekilde alabilirsiniz. Garanti Bankası SMS ile kredi başvurusu işle birlikte, TC kimlik numaranızı yazıp bir boşluk yaparak, aylık aldığınız maaş miktarını yazmanız yeterli oluyor. Daha sonra bir boşluk daha bırakarak istediğiniz kredi tutarını ve kredi türünü yazıp 3280'e SMS olarak atabilirsiniz. 

Garanti Bankası müşterisi iseniz, Garanti Bankası üstünden başvuru yaparak onay alırsınız. Yapılacak işlemler ise oldukça basittir. Bankanın kendine ait olan mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek hemen ihiyaç kredinizi alırsınız. Ayrıca bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak, iletişime geçmeniz de yeterli olur. 

Akbank’ın 900 TL kampanyası duyanları şaşırttı! Kimlere verileceği belli oldu! Bankada hesabı olanlara Müjde! Akbank’ın 900 TL kampanyası duyanları şaşırttı! Kimlere verileceği belli oldu! Bankada hesabı olanlara Müjde!

Garanti Bankası'ndan nasıl kredi çekilir?

Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı lazımdır. 

Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti yeterli olmaktadır. 

KAYNAK: ilan365.net