Ülkemizdeki bankalar acil ihtiyacı olan ve paraya sıkışan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeye kadar nakit imkanı sunuyor. Özellikle ilk kredi taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı oldukça önemli. Bankalar aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar acil paraya ihtiyacı olmuş olması durumunda qnb finansbank'ın yapmış olduğu bu kampanyaya katılarak oturduğu yerden hemen ne kadar onay aldığını görebiliyor.

Qnb Finansbank tarafından başlatılan Bu kampanyada 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 50 bin TL ödeme gelir belgesiz olarak alabileceksiniz. 50.000 TL üzerinde ödeme almak isteyen kişiler ise gelir belgelerini bankaya sunarak 24 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız belirli şartlar dahilinde hemen ihtiyaç kredisi başvurunuzu bankanın sms kredi servisi ile yapabilirsiniz. Qnb Finansbank SMS kredi servisi numarası olan 5030 numarasına t.c. kimlik numaranızı göndererek bu bankadan başvuru yapabiliyorsunuz. 

Yapmış olduğunuz başvuru bankaya ulaştıktan sonra beş dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu hakkında bilgiler verilecektir. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler kredi başvurusu yaptıkları banka şubelerine giderek veya banka internet bankacılığını kullanarak SMS onayı kullanabilir.

kimlik-numarasina-7500-tl-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-odenecek-1

Qnb mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte 36 ay vadeye kadar masrafsız ve gelir belgesiz olarak banka şubelerine gitmeden de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Yapılacak olan tüm başvurularda banka kişinin t.c. kimlik numarasını alacak Ve bu t.c. kimlik numarası üzerinden bir sorgulama yaparak ne kadar kredi onayı aldığını gösterecek. T.c. kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında banka kredi notu uygun olan vatandaşlar qnb Finansbank tarafından ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

Qnb Finansbank Kendi resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte emekli olan sigortalı olarak çalışan kişilere daha düşük faiz oranları ile kredi verirken ayrıca emekli olan vatandaşların kendi bankası'ndan emekli maaşı alması durumunda yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullandıracak. Eğer 50.000 TL üzerinde bu banka üzerinden kredi onayı alır ve bu krediyi kullanmak istiyorsanız diğer bankadaki olan tüm borçlarımızı da banka kapatmak isteyecektir.