Kimlik numaramız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde onay olabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, 90000 TL ödeme Akbank üzerinden alabilirsiniz.

Akbank başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri vermeye devam edecek. Akbank üzerinden başlatılan bu kampanyadan kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi notuna bakılarak hemen ödeme TC kimlik numaraları üzerinden verilmektedir. Akbank, TC kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. 

Akbank kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacak ve ihtiyaç kredisi kullanmalarına da olanak sağlamaktadır. Akbank kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuz üzerinden SMS atarak işlem yapabilirsiniz. 

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka kredi puanı uygun olması durumunda kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

90.000 TL yeni kredi kampanyası yapan bankalardan birisi de AkBank olmaktadır. Size en yakın banka şubesinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz.

Akbank kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulayan bankaların başında gelmektedir. 24 ay vadeye kadar verilen bu krediler de düşük faizli kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi puanı yüksek olması gerekiyor.

Banka ayrıca kredi notu düşük olan kişilerden kefil ile birlikte kredi imkanı da sağlamaktadır. Size en yakın banka şubesine giderek de detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.