Son dakika olarak emekliye yeni kampanya başladı. Bankaların yaptığı kredi kampanyası detayları yayınlandı. Sizlerde emekli olmanız ile birlikte, şartsız, belgesiz 10.000 TL kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Ülkemizdeki bankalar en çok emekli olan müşterilere kredi imkanı vermektedirler. Sizlerde bankalardan kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen kredi başvurusu yapabilir ve anında kredinizi kullanabilirsiniz. Bankalar emekli olan kişilerde bu kredi şartlarından en çok istenen kredi skorunu istemezler. Bankaya maaş taşımanız durumunda kredi skorunuz düşük olsa bile hemen kredi kullanabileceksiniz. Emekli maaşınızı taşımadığınız durumlarda da bazı bankalardan düşük limitli ihtiyaç kredileri kullanabilirsiniz. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade yaparak uzun vadede kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizlere emekliye 10.000 TL kimlikle kredi alacağınız ve hemen sonucunu öğreneceğiniz bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Denizbank 10.000 TL Emekliye Kimlikle Kredi Başvurusu Yapanlara Aynı Gün Hesabına Yatıracak!

Denizbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız bu limitten daha fazla kredi kullanabilirsiniz. Ama eğer bu bankada maaşınız yoksa başvuru yaptığınızda fazla borçlanmanız yoksa ve çok başvurunuzun olmadığı görülürse banka size acil ihtiyacınız için 10.000 TL kredi kullandıracaktır. Bunun için bankanın SMS sistemine başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu arada başvuru yapacak olan emeklilerin en az 1200 ve üzerinde kredi skoru da olması gerekiyor. Şartlara uygun olmanız durumunda hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj kısmına gelerek Kredim yazın boşluk bırakın ve TC numaranızı yazın. Bu şekilde 3280’e gönderin. Kredi başvurusu sonrasında 5 dakikada cevap gelecektir. Onay alırsanız kimliğinizle en yakın Denizbank şubesine giderek kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA 10.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu Yapılacak

Emekli maaşı olanlar, kimlikle kredi kullanmak istiyorsanız Garanti BBVA üzerinden de işlem yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşterilere 10.000 TL kredi hemen verilmektedir. Kimliğinizle en yakın Garanti BBVA şubesine giderek 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda değerlendirme hızlı bir şekilde yapılacak ve bu değerlendirmede onay alırsanız hemen kredinizi kullanabileceksiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirler.

emekli10000

TC KİMLİKLE Ziraat Bankası 10.000 TL Emekli Kredisi

Ziraat Bankası üzerinden de emekli kredisi alabilirsiniz. Bankadan maaş alan müşteriler kimlikleri ile en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek 3 ay ertelemeli, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Kredi alacağınız zaman başvuru şartlarınız değerlendirilecek ve ona göre işlem yapılacaktır. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alanlar bu limitler üzerinde de kredi başvurusu yapabilirler. Ama acil ihtiyaçlarınız için banka sürekli olarak sizlere bu kredi limitini hazır tutmaktadır. Halkbank ve Vakıfbank gibi kamu bankalarından da aynı şartlara uygun emekli kredisi alabilirsiniz. Bu bankalardan maaş almanız durumunda düşük faiz oranları ve uzun vadelerde kredi ödemeleri yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayacak kredileri kullanabilirsiniz.