Para ihtiyacı olan kişilerin başvuru yaptıkları bankalar sürekli olarak güncel kredi ve kredi ürünleri kampanyaları yaparak müşterilerine destek olmak amaçlarındadır. Pandemi döneminde bir pandemi sonrasında yaşanan ekonomik sıkıntılar yüzünden sürekli olarak bankalara borçlu olan kişiler bankaların yeni Kredi kampanyalarını takip ederek güncel olan ihtiyaçları için düşük limitlerde kredi kullanmak istemektedirler. Yapılan son kampanyada Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan herkese 5000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi yapılacağı duyuruldu. Kamu bankaları ve özel bankalar tarafından yapılacak olan bu kampanyalara başvuru yapmak isteyen kişiler banka kredi politikalarına uygunsa hemen aynı gün içinde 5000 TL hesaba yatırabilecek. 

Qnb Finansbank 5000 TL ihtiyaç kredisi

Qnb Finansbank 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşterilere hızlı bir şekilde kredi onayı vermektedir. Qnb Finansbank 5000 TL'ye kadar yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında banka müşterisi olan kişilere 36 ay vadeye kadar SMS ile hemen onay veriyor. Cep telefonunuzdan mesaj atarak Kredi başvurusunda bulunabilir sonucu hemen öğrenebilirsiniz. Kimlik numaranızı 5030 numarasını mesaj olarak gönderirseniz Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapmış olacaksınız. 

Ziraat Bankası ve Vakıfbank'tan 5000 TL kredi ödemesi

Ülkemizin kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank 5000 TL kredi ödemelerini kendi mobil uygulamaları üzerinden yapıyor. 5000 TL'ye kadar kredi ödemesi almak istiyorsanız Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 36 ay vadeli olarak bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ve Vakıfbank şubelerine giderek başvuru yapabilir ayrıca bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak hem faiz oranlarını öğrenebilir hem de kredi başvurusu hakkında bilgileri alabilirsiniz.

kredil2-1

ING bank 5000 TL'ye mini kredi kampanyası

ING bank üzerinden 5000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilere banka ihtiyaç kredisi olarak mini kredi kampanyası yapıyor. 5000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler ING bank'ın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmaları yeterli olacak. Başvuru formu doldurduktan sonra hemen yine aynı sayfa içerisinde Kredi sonucunu görebilecek onaylanan tutarı ne kadar olduğunu ve hangi faiz oranları ile kredi kullanacağınızı öğrenebileceksiniz.