TCDD İşçi Alımı yapacak! Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı Alımı yapacak ve ilgili ilan 09 ile 15 Nisan 2019 tarihinde İŞKUR adresinde ilan edilecektir. Bu kadronun yanı sıra tren teşkil işçisi, 42 demiryo

TCDD İşçi Alımı yapacak! Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları TCDD 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı Alımı yapacak ve ilgili ilan 09 ile 15 Nisan 2019 tarihinde İŞKUR adresinde ilan edilecektir.

Bu kadronun yanı sıra tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı ve 40 liman vinç operatörü alımı yapılacağı açıklanmıştır. TCDD işçi alım ilanından yararlanmak isteyen adaylar kurum tarafından belirtilmiş olan şartları taşıması gerekmektedir.

TCDD işçi alımı ilanına belirtilmiş tarihler içerisinden başvuruda bulunmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden açıklanan iş taleplerinden sadece birine başvuruda bulunabilecekler ve sadece erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. İŞKUR'da beyan edilen işgücü talebinin son başvuru tarihinden itibaren 36 yaşından gün almış olmak ve adayların son başvuru tarihinden itibaren duyuruda belirtilen eğitim seviyesi ve bölümden mezun olmuş olmaları gerekir. Bunların yanı sıra adaylardan kpss şartı istenmeyecektir.

TCDD ilanı 09 Nisan 2019 ile 15 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye İşkur'da yayınlanacaktır.

İlan tam bilgileri için tıklayın