TCKN numarası üzerinden hesaplarınıza 10.000 TL ödeme yatacak! Bankalar açıkladı!

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan yeni kampanyada onbin tele kadar ödeme alacak olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri, gerçekleşeceği açıklandı. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 10 bin tl ödeme, kimlik numarası üzerinden sizlerin hesabına yatırılmaktadır. 

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faiz oranlarıyla birlikte verilerek hemen aynı gün içinde ödenecektir. 

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak için cep telefonunuz üzerinden SMS atarak işlem yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, KREDİM, TC kimlik ve doğum tarihini yazarak bu mesaj: 32 80 numarasına gönderebilmekte. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız durumunda, hesabınıza hemen ne kadar onay alacağı, sizlere verilecek ve verilecek olan bu kredilerle birlikte kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. 

Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden başvuruları gerçekleştiriliyor. Bireysel tc kimlik, doğum tarihiniz ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda da Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacak ve ne kadar kredi onay aldığınızı göreceksiniz.