T.C kimlik üzerinden 20 bin TL ödeme hesaplara geçiyor. Yalnızca o banka sağlıyor. İşte detaylar haberimizde...

Ekonomik kriz etkisini göstermeye devam ederken bankaların nakit avans işlemine kısıtlama getirmesi vatandaşların maddi olarak acil ihtiyaçlarında yetersiz kalmasına sebep olmaya başladı. Bu da ihtiyaç kredileri için gerekliliği arttırdı. Vatandaşlar ihtiyaç kredisine başvurarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılamayı tercih ediyor.  

Akbank ise vatandaşların acil nakit ihtiyaçları için hızlı kredi seçeneği sunuyor. İşsizlik sigortası ile de sağlanan kredi sayesinde gelir belgesi beyan edilmek zorunda olmadan tüm vatandaşlara acil nakit ihtiyaçlarında destek veriliyor. T.C. kimlik ile şubeden başvuru yapanların yanı sıra mobil bankacılık ile internet bankacılığı üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden imzasız direkt kredi için başvuru yapılabilmektedir.  

Akbank ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank banka hesabı olan kişilere duyuru yaptı! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank banka hesabı olan kişilere duyuru yaptı!

AKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI 

3 ay ertelemeli olarak Akbank’ın resmi internet adresi https://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi-kampanya linkinden vatandaşlar tüm şartlar ile kampanya katılımına dair detayları görebilmektedir. Acil nakit ihtiyacını 20 bin TL ya da 100 bin TL’ye kadar çekilecek krediler için vade sayısı ve miktarı müşteriler ihtiyaçları ve geri ödemelerde kendilerine uygun olacak doğrultuda düzenleyebilmektedir. Tam 3 ay erteleme sayesinde vatandaşlar maddi problemlerini gidererek kendilerine uygun biçimde ödemelerini gerçekleştirebilir.  

İMZASIZ BELGESİZ KREDİ 

Akbank T.C. kimlik numarası ile imzasız, gelir belgesiz kredi desteği sağlıyor. Bu kampanya için başvurular internet bankacılığı, müşteri hizmetleri, mobil üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca Akbank müşterisi olma işlemlerini yapmamış vatandaşlar ise kredimakbankta.com üzerinden müracaatlarını hızlı bir şekilde sağlayabilmektedir.  

akbank ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeli

Kredilerin her bankada olduğu gibi Akbank için de 50 bin TL’ye kadar olan kısmına 36 ay, 50 bin TL ile 100 bin TL arasına ise 24 ay verilmekte olup 100 bin TL üstüne de 12 ay vade imkanı verilmektedir. 20 bin TL çekmek isteyen vatandaşlar bankalar arasında en uygun faizle ve 3 ay ertelemeli olarak kredisini 12 ay vadeli ödemek isterse aylık taksiti 1.998,76 TL olmaktadır.