TEB az önce duyurdu! Emekli, dul, yetim herkese 1.600 TL ödeme ve ek 300 TL indirim! Başvuru süresi belli oldu!

TEB az önce duyurdu! Emekli, dul, yetim herkese 1.600 TL ödeme ve ek 300 TL indirim! Başvuru süresi belli oldu! TEB bankasının bu avantajlı kampanyası kaçmaz. Tüm emekliler yararlanabilir.

Ekonomi 20.09.2021 - 11:28 20.09.2021 - 11:28 Volkan Arık

TEB az önce duyurdu! Emekli, dul, yetim herkese 1.600 TL ödeme ve ek 300 TL indirim! Başvuru süresi belli oldu! Emekli promosyon dönemi hala devam ederken emeklileri İhya edecek yeni bir kampanya duyurusu TEB Bankası'ndan geldi. Türkiye Ekonomi Bankası bu sabah saatlerinde detaylı bir açıklama yaparak tüm emeklileri, dul ve yetim aylığı alan vatandaşları kapsayan ödeme yapacağını duyurdu. 2021 yılının en çok promosyon ödemesi yapan bankalarından biri olan TEB, emekli aylığı alan vatandaşları kendisine çekmek ve 3 yıl kalma taahhüdü almak için dev bir kampanyaya imza atıyor. TEB emekli promosyon ücretleri ve başvuru şartları haberimiz de sizleri bekliyor…

Emekli vatandaşlar için 2017 yılında yürürlüğe giren yeni bir uygulama ile birlikte bankalar tarafından promosyon ödemesi yapılmaya başlandı. Banka promosyonu emekli vatandaşların maaşlarına göre veriliyor ve herkes maaşına göre seçtiği bankadan promosyon ödemesi alabiliyor. 2017 yılında ilk banka promosyon ödemeleri yapılırken 2021 yılında daha önce promosyon ücreti almış olan vatandaşlar için de yeni ödeme dönemi geldi. Bankalar, maaşını kendisini taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere 650 ile 2000 TL arasında değişen promosyon ücreti yatırıyor. Bu sabah saatlerinde Türkiye Ekonomi Bankası da bir açıklama yaparak emekli vatandaşlara, dul ve yetim aylığı alanlara promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Peki TEB promosyon ödemesi kaç TL? Banka promosyonu başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

teb-az-once-duyurdu-emekli-dul-yetim-herkese-1600-tl-odeme-ve-ek-300-tl-indirim-basvuru-suresi-2

TEB PROMOSYON ÖDEMESİ KAÇ TL?

TEB Bankası tarafından bu sabah saatlerinde yapılan duyuruda emekliye promosyon ödemesinin maaşa göre en yüksek 1600 TL olduğu ifade edildi. Emekli vatandaşların promosyon ücretlerinden faydalanması için öncelikle maaşlarını TEB bankasına taşımaları ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeleri gerekiyor. Aynı zamanda TEB promosyon ödemesi yetim aylığı ve dul aylığı alan vatandaşlar için de geçerli. Maaşı 2500 TL ve üstü olanlar 1600 TL promosyonun yanında 300 TL de banka indirimi alacak.

teb-az-once-duyurdu-emekli-dul-yetim-herkese-1600-tl-odeme-ve-ek-300-tl-indirim-basvuru-suresi-3

YENİ EMEKLİLERDE YARARLANABİLİYOR

Banka promosyon ödemeleri halihazırda emekli olan, dul ve yetim aylığı alan vatandaşların yanı sıra Yeni emekli olan vatandaşlar için de geçerli. Bu yıl emekli olan vatandaşlar hemen başvuru yaparak promosyon ödemesi alabiliyor. Bunun yanında daha önce promosyonu almış olan yani 3 yıllık süreyi tamamlamış olanlar da yeni promosyon almak için başvuru yapabiliyor.

teb-az-once-duyurdu-emekli-dul-yetim-herkese-1600-tl-odeme-ve-ek-300-tl-indirim-basvuru-suresi-4

TEB EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TEB emekli promosyon başvurusu yapmak için vatandaşların T.C. kimlik kartı ile birlikte en yakın şubeye gitmeleri yeterli. Aynı zamanda e-devlet girişi yaparak da maaşınızı Türkiye Ekonomi bankasında taşıyabilir Böylelikle promosyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. TEB Emekli promosyonu için Tek şart maaşınızı taşımak ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermek. Maaşını taşıyan ve sözleşmeyi imzalayan vatandaşların 1600 TL'lik emekli promosyon ödemesi anında hesaba yatıyor. Herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yok hemen ödemeyi banka hesabınızdan tahsil edebilirsiniz. Maaşınızı taşıyıp promosyon ödemesi aldıktan sonra 3 yıl boyunca Türkiye Ekonomi Bankasından maaş almanız gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@