TERB Bank tarafından vatandaşlara 6.000 TL veriliyor. Nisan ayı boyunca paranızı anında alabilirsiniz. İşte haberimizin detayları

TEB Bank açıklama yaptı! Banka 6.000 TL için nakit ödemeleri kimliğe göre yapacak. TEB Bank bağlamında aldığı aylık ya da maaş ile ay sonunu getirmekte oldukça zorlanan kişiler için Ramazan ayına yalnızca bir gün kala evinin gereksinimlerini karşılamakta zorlanmaya başlıyor. TEB Bank ise bu sorunu el atmış ve sıfır faizli tüketici kredisi kampanyası ile 6000 TL'lik nakit ödemesini hemen vatandaşın hesabına yatırıyor. TEB Bank mobil program üzerinden akıllı cep telefonu ya da başka mobil aygıt sahiplerinin hemen başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kampanya kapsamında ilk defa TEB Bank müşterisi olan vatandaşlara faizsiz ve masrafsız bir şekilde tüketici kredisi başvuru işlemlerini yapma avantajlı tanınıyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ise uzaktan müşteri edinimi aşamalarını mobil aygıtlar üzerinden gerçekleştirmeleri yeterli şart sayılacaktır.

Gözden kaçırmayın

AKP Konuşamadı, Cevap Veremedi Ama SADAT'ı Yalnız da Bırakmadı! "Moral" Ziyareti Yaptı! AKP Konuşamadı, Cevap Veremedi Ama SADAT'ı Yalnız da Bırakmadı! "Moral" Ziyareti Yaptı!

TEB BANK doğrultusundan yapılan tüketici kredisi paketi kapsamı ile TEB BANK Ramazan ayı evvel artış gösteren nakit sorunlarına adeta merhem olacak açıklama geldi. Start verilen bu kampanya kapsamında sıfır faizli tüketici kredisi alabilmek isteyen yurttaşların yapmaları gereken tek şey cep telefonları ve başka mobil cihazlar üzerinden TEB BANK'ın mobil programını indirmek ve TEB BANK müşteri olmak daha ardından TEB BANK doğrultusundan yayılan 6000 TL'lik tüketici kredisi başvuru işlemlerini yapmak.

TEB BANK mobil programını mobil cihazına kurup müşteri olmak istiyorum’ dedikten sonra temassız müşteri olma teknolojisi ile işlemleri sağlayan vatandaşlara 6000 TL'ye kadar faizsiz tüketici kredisi üstünlüğü sağlanıyor. Müşteri olma adımlarını yerine getirerek onay alan vatandaşlar gene aynı şekilde TEB BANK mobil şube programı üzerinden 2 gün içinde başvuru işlemlerini yapmaları durumunda 6000 TL'ye kadar faizsiz olmak üzere 1 sene vadeli gereksinim kredisi kampanyasından faydalanabilir.