TEB bank bağlamında vatandaşlara 100 bin TL'ye kadar para verilecek. Verilecek para için ise oldukça düşük bir faiz oranı belirlendi.

Hemen hesaplarınızı kontrol edin... TEB Bank anında 30 bin TL ve 100 bin TL para veriyor! 2022 yılı itibari ile artan enflasyon oranları yaşam pahalılığını beraberinde getirmişti. Durum böyle olunca vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle birçok özel banka faiz oranlarını oldukça düşük seviyelere çekti. Bu bankaların başında ise Türkiye ekonomi bankası gelmektedir. 

TEB İhtiyaç Kredisi

Uygun faiz oranları ile kredi imkanı veren diğer bir banka ise Türkiye ekonomi bankasıdır. Bu bankada diğer bankalarda olduğu gibi mobil bankacılık uygulamasını kullanmaktadır.

Bu nedenle kredi başvuruları bu uygulama üzerinden yapılmaktadır. Kredilere yapılan başvurular ise 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Bankanın belirlediği ihtiyaç kredisinin faiz oranı ise 2.2 olarak belirlendi. Bankanın vade seçenekleri ise 24 ay e 36 aydan oluşmaktadır.

İhtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar en az 30 bin TL en fazla ise 100 bin TL kredi çekebilmektedir. 

TEB Bankası ve Diğer Bankalardan Duyuru! Bankalar Artık Sizlerin Borçlarınıza Ortak Oldu ve Kapatıyor! TEB Bankası ve Diğer Bankalardan Duyuru! Bankalar Artık Sizlerin Borçlarınıza Ortak Oldu ve Kapatıyor!

ilan365.net özel haber