TEB Bankası 3 ay ertelemeli 30.000 TL kredi başvurusu yapma imkanı sağlıyor, çok basit ödeme imkanı

TEB Bankası 3 ay ertelemeli 30.000 TL kredi başvurusu yapma imkanı sağlıyor, çok basit ödeme imkanı sağlanacak. İşte detaylar...

Ekonomi 16.08.2021 - 10:06 16.08.2021 - 10:06 Vural Pars

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 30 bin TL civarında bir ihtiyaçları varsa 36 ay vadeye kadar TEB Bankası üzerinden 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirler.

TEB Bankası üzerinden alacağınız bu krediler de şartları uygun olmanız durumunda hemen aynı gün içerisinde onay alabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişinin kredi notunun yüksek olması banka kredi sicili düzgün olması diğer bankalarda ödemeleri varsa bu ödemelerinde düzenli olarak yapılıyor olması gerekmektedir.

Ayrıca bankalara sürekli başvuru yapan kişilerin de başvurularak onaylanmaz. Kredi başvuru şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız vereceğimiz yöntemler ile birlikte TEB Bankası üzerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

TEB Bankası sms kredi başvurusu

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 44/66 numarasına t.c. kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir. Yapacağınız kredi başvurusu sonrasında 5 dakika içerisinde mesaj atılan cep telefonuna ne kadar onay aldığınız görülecektir.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere sonuç hızlı bir şekilde söylenir. Eğer onaylı bir krediniz varsa bu krediye en yakın TEB Bankası şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca onaylı kredinizi bankaya gitmeden internet üzerinden de mobil uygulamayı girerek kullanabiliyorsunuz. Sms ile 30 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapacaksınız eğer daha düşük limitlerde kredi onaylanırsa ve bu limiti yükseltmek istiyorsanız da şubelere gitmeniz gerekiyor.

TEB Bankası 30.000 TL kredi başvurusu

SMS atarak kredi başvurusu yapmanın haricinde bankanın birden fazla diğer yöntemleri de vardır. Bu yöntemlerden bir tanesi bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup kredi başvurusu yapmaktır. TEB Bankası 30 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapan kişilere hemen aynı gün içerisinde sonucu verir. Kredi sonucu olumlu olanlara cep telefonlarına mesaj gelir ve olumlu olan mesaj ile birlikte en yakın banka şubesinden krediyi kullanabilirler. Kredi kullandıktan sonra 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak kredinizi alabilir, dilerseniz bu bankadan kredi kartı da kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler ise şubelere gitmeden kredi kullanabiliyor, bunun için internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir.

teb-12

TEB Bankası üzerinde bir hesabınız varsa internet bankacılığı şifresi olarak hemen kredi başvurunuzu yapabilir, onaylı olan limiti görebilir ve bu limit işinize yarıyorsa da anında hesaba atabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden verilen online kredilerde şubelere gitmeden kredi kullanabiliyorsunuz. Oturduğunuz yerden acil para ihtiyaçlarınızda TEB Bankası sizin yanınızda olacaktır. Ayrıca bu bankanın kurmuş olduğu cepte Teb Bankası üzerinden de aynı şartlara dayanarak kredi başvurusu yapabilir ve masrafsız kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@