Bankadan yapılan son dakika açıklaması ile birlikte özellikle acil ihtiyacı olan kişilerin TEB Bankası hesabı olması durumunda TEB ATM'si üzerinden 7.500 TL'ye kadar ödeme alabilecekleri açıklandı. Son zamanlarda bankaların yapmış olduğu kredi kampanyaları ve hızlı bir şekilde vermiş oldukları Kredi onayları oldukça ilgi gördü. TEB Bankası da yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte ATM üzerinden başvuru yapan kişilere 7.500 TL'ye kadar onay vereceğini ve dileyen müşterileri online olarak Kredi kullanabileceklerinden bahsetmişti. Yapılan bu kampanya oldukça ilgi gördü ve başvuru rekoru kırılan bu kampanya kredi başvurusu yapan kişilerin hemen onay alabileceği bir kampanya olduğu duyuruldu.

TEB Bankası kredi başvuru şartları belirlendi

TEB Bankası üzerinden ATM ile 7500 TL kredi kullanacak olan kişiler bazı politikalara uygun olmaları durumunda hemen onay alabilecek ve kredi kullanabileceklerdir. TEB Bankası üzerinden ATM ile 7 bin 500 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme ve toplamda da 36 ay vadeye kadar kredi imkanından faydalanabilirler. 

TEB Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada kredi onayı alacak olan kişilerin kredi notu önemli olduğunun altını çizdi. TEB Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredi onayı almak istiyorsa en az 1200 ve üzerinde  kredi notu olması gerekiyor. Kredi notu ile birlikte daha önceki banka çalışmalarınızın performanslarına bakılarak banka tarafından otomatik olarak onay verilecektir. Bankalar yüzünden icralık ve avukatlık olan kişiler maalesef kredi onayı alamazlar. 

IMG_20211029_092313

TEB Bankası ATM üzerinden ve internet üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

TEB bankasının yapmış olduğu bu kampanya sadece ATM üzerinden değil internet üzerinden ve SMS ile de başvuru yapılarak alınabiliyor. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler kimlik numaralarını 4466 numaralarına göndererek bu bankadan ne kadar kredi onayı alacaklarını hemen görebilirler. Banka hesabınız varsa online internet bankacılığı üzerinden onaylanan tutar kadar kredinizi hesaba aktarabilir ve bu parayı da ATM'den hemen çekebilirsiniz. 

TEB Bankası şubelerinden ve TEB Bankası resmi internet sitesi üzerinden de istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir onaylanan Kredinizi hemen hesaba yatırabilirsiniz.