TEB Bankası, Emekli Maaşını Getirenlere 1500 TL Promosyon, 100.000 TL Kredi Veriyor. Emekli olan kişilere, duyuru yapıldı. İşte TEB Bankası, Emekli Maaşını Getirenlere yaptığı kampanya... 

Emekli Maaşını TEB bankasına taşıyanlara müjde ! Tüm müşterileri  ile olduğu gibi emekli müşterileri ile de dost olan TEB bankası , emekli maaşını taşıyanlara 1500 TL promosyon vereceğini açıkladı.

Emeklilik maaşı alan vatandaşların bu promosyondan faydalanabilmesi ise oldukça kolay. BAĞ-KUR Ssk ve emekli sandığından aldığınız maaşınızı 3 yıl TEB bankasından almak koşulu ile kullanabiliyorsunuz .

Kampanyadan faydalanmak ise çok kolay , en yakın TEB şubesini ziyaretle yalnızca nüfus cüzdanı ile başvuru yapıp  yada mobil bankacılık üzerinden promosyon taahhütnamesini imzalayıp onaylayarak maaşınızı bankaya taşıyabilir ,ilk maaş ödemenizin hemen ardındaki 3 iş günü içerisinde de promosyonunuzdan faydalanabilirsiniz.  

Ayrıca maaşını bankaya taşıyan emeklilere özel 100.000 TL ye varan kredi olanakları da mevcut . TEB Bankası müşteri olarak 100.000 TL kredi imkanlarından faydalanmak istiyorsanız emeklilik maaşınızı hemen en yakın şubeden Ya da mobil bankacılık üzerinden aktarabilirisniz.

3 aylık emeklilik parası alanların promosyondan faydalanabilmesi için ise maaşının aylık ortalama tutarına göre tutar belirlenir .

TEB Bankasından 100.000 TL kredi olanağı

Müşteri kitlesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en büyük İlke edinen TEB bankasından büyük hamle ! Maaşını TEB bankası emekli maaşını bankasına taşıyanlara 100.000 TL ye kadar kredi imkanı sunacaklarını açıkladı. Geçtiğimiz su zorlu günlerde nakite ihtiyacı olan emekli müşterilerine kredi imkanı sağladığını açıklayan banka ,şartların uygun görüldüğü takdirde kredi desteği vereceğini duyurdu . Kampanyadan sadece maaşını TEB bankasından alanlar ya da taşıyanların faydalanacağını açıklayan banka , emeklileri rahat bir nefes almaya davet etti.

teb-kredisi1

Diğer bankalara oranla müşterileri için uygun kampanyalar sunan TEB kredi imkanı için uygun faiz oranları sunuyor ve dosya masrafı istemiyor .Emekli ve 75- yaşını aşmamışsanız , herhangi bir bankada kara listede değilseniz , icralık bir durumunuz yoksa ve nakit ihtiyacınız var ise, emekli maaşınızı TEB bankasına taşıyarak , 1500 TL promosyondan faydalanıp ,100.000 TL ye var kredi oranlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.