TEB Bankası, ING Bank ve İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kampanyası başladı

TEB Bankası, ING Bank ve İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kampanyası başladı. Bankalar kampanyalarını duyurdu. 10.000 TL ödenecek. İşte detaylar...

Ekonomi 27.08.2021 - 19:08 27.08.2021 - 19:08 Vural Pars

TEB Bankası, ING Bank ve İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kampanyası başladı. 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler TEB Bankası ING Bank İş Bankası üzerinden bu Kredi başvurusunu nasıl yapabilirler yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Sizlerde bu 3 banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu kampanyası hazırlayan bu 3 banka üzerinden işlem yapacak müşteriler 36 ay vadeye kadar kredilerini belirli şartları uygun olan müşterilere vermektedir. Sizlerde eğer kredi başvurusu yapacaksınız 10.000 TL kredi başvurusu yapılacak müşterilerin en az 1200 ve üzerinde bir kredi puanını olması gerekiyor. Kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişilerin kredileri onaylanır. Ayrıca banka sicili ve son taksit ödemelerinizde de sıkıntı olmaması durumunda kredi kullanırsanız. 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka şubelerinden işlem yapabildikleri gibi internet sitesi ve mobil bankacılık üzerinden de kredi işlemleri yapabilmektedirler.

TEB Bankası 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

TEB Bankası 10.000 TL kredi başvurusu yapacak müşterilerin 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilmeleri için bir mesaj atmaları yeterli olacaktır. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 44/66 numarasına göndermeniz yeterlidir. 44/66 numarasına gönderdiğiniz mesaj sonrasında banka sizlere anında kredi sonucunu verecek ve onaylanan kredinizi de anında kullandırılacaktır. 10.000 TL 36 ay vadeli Kredi kullanacak olan kişiler ayrıca bankanın internet bankacılığı üzerinden de 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

ING Bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, ING Bank üzerinden 10 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapabiliyor. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu 10.000 TL kullanmak isteyen kişilerin kredi notu yüksek olması durumunda banka kredi faizlerinde düşük olacağını söyleyebiliriz. ING Bank kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulayan bankaların başında gelmektedir. ING Bank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra onay almanız ile beraber size en yakın ING Bank şubesi üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabiliyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsanız ve bu bankada bir müşteri iseniz İş Cep uygulamasına girerek buradan kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İş Cep uygulaması kullanacak müşteriler daha düşük faiz oranları ile masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

35151

10.000 TL kredi banka ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapıyor. İş Bankası şubelerinden, İş Bankası ATMsinden ve İş Bankası internet sitesi üzerinden de bankadan kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Toplamda alacağınız vade sayısı ise 36 ay vade olacaktır. 10.000 TL kredi kullandığınızda düzenli ödemeler yaparsanız ileride daha yüksekte miktarda kredi kullanma şansınız bulunmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@