TEB Bankası Şubeye Gitmeden, İsteyen Herkese 36 Ay Vadeli 50.000 TL Kredi Vereceğini Açıkladı, Sıfır Kampanya Duyuruldu

TEB Bankası Şubeye Gitmeden, İsteyen Herkese 36 Ay Vadeli 50.000 TL Kredi Vereceğini Açıkladı, Sıfır Kampanya Duyuruldu. TEB bankası hızlı ve hemen kredi kampanyasına katılacaklara güzel haber geldi.

Ekonomi 04.07.2021 - 18:45 04.07.2021 - 18:45 Vural Pars

TEB bankası yaptığı son kampanya ile artık şubelere gitmeden onay verecek. TEB son dakika kredi kampanyası olarak bankanın tüm sosyal hesaplarından yapılan bu duyuru ile birlikte, 50.000 TL ihtiyacı olan ve hemen kredi kullanmak isteyenler, bu kampanyaya hücum etti. TEB şubesiz bankacılık olarak CepteTEB bankasını kurmuştur. Bu banka şubesi olmayan ve sadece internet üzerinden işlem yapan bir bankadır. Bu sebeple kredilerde ve verdiği tüm bankacılık işlemlerinde bankaya gitmeden işlem yapabilirsiniz. CepteTEB mobil uygulaması ve resmi internet sitesinden giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi masrafsız olarak yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde ayrıca müşteriler ihtiyaç kredileri içinde başvuru yapabilmektedir. İhtiyaç kredilerinde banka şartlarına uygun olmanız durumunda 50.000 TL’ye kadar anında kredi kullanabilirsiniz. Cepte TEB ve TEB bankaya gitmeden kredi başvurusu için aklınızda kalan soruları 0 850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenebilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Şartlar...

Kredi kullanabilmeniz için banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Banka şartlarına uygun olmayanlar kesinlikle kredi kullanamazlar. Kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Eğer rahat ve anında onay almak istiyorsanız bu kredi skorundan da fazla bir skora sahip olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler ayrıca TC vatandaşı olmalı ve 18 yaşından büyük olmalılar. Kredi onayı alabilmeniz için diğer banka çalışmalarınızın da düzenli olması gerekmektedir. Banka size online olarak kullandıracağı bu kredi için iyi müşteri olmanızı isteyecektir. Çünkü imzasız ve kefilsiz, bankaya gitmeden istediğiniz tutarı anında hesabınıza atabileceksiniz.

Teb Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Başladıktan Sonra, Çok Başvuru Aldı

Cepte TEB üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız bu bankanın müşterisi olursanız daha avantajlı olacaktır. Çünkü hemen CepteTEB uygulamasını indirdikten sonra şifreniz ile giriş yaparak kredi başvurunuzu yapabileceksiniz. Cepte TEB internet bankacılığı şifrenizi girdikten sonra krediler menüsüne girerek hemen başvur butonuna tıklayıp, sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir. Zaten kredi notunuz yüksek ise banka size belirli bir onay verdiğini siz başvuru yapmadan önce söyleyecektir. Eğer bu tutar işinize yarıyorsa banka hemen size şubeye gitmeden kredinizi kullandıracaktır.

Banka müşterisi değilseniz resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu durumda onay alırsanız da banka müşteri temsilcisi adresinize gelecek ve adresinizde size kredinizi kullandıracaktır.

teb-kredi-1

TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler ayrıca SMS ile de kredi başvurusu yapabilmektedirler. TC kimlik numaranızı 4466’ya mesaj atarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer istediğiniz bir tutar var ise TC Kimlik, Kredi miktarı, Vade, Aylık gelir bilgilerinizi yazarak da mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu 10 dakika içinde size bildirilecektir. Kredi onayı alırsanız ve bu bankadan bir internet bankacılığı kullanıyorsanız TEB onaylı kredilerinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. Eğer banka şubelerine çağıran bir mesaj alırsanız, bankaya giderken gelir belgenizi ve kimliğinizi götürmeniz gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@