TEB Bankası ve Diğer Bankalardan Duyuru! Bankalar Artık Sizlerin Borçlarınıza Ortak Oldu ve Kapatıyor!

Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek? Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek?

Kullandığınız kredi ve kredi kartı ürünleri gün geçtikçe sizi zor duruma sokuyorsa, ödemekte sıkıntı yaşıyorsanız, bankaların borç transfer kredisi kampanyalarına başvuru yaparak hemen bu krediler için destek alarak tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Güncel olan ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve KMH borçlarınız için geçerli olan bir kredi türüdür. Banka kredi onayı almanız durumunda tüm borçlarınızı kapatacak ve borcunuz kadar kredi verecektir. 40.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu yapan kişiler eğer 30.000 TL borcu varsa maalesef sadece 30.000 TL kredi kullanacaktır. Banka bu kredilerde müşterilere üzerine para vermemektedir. Kredi başvurusu için ayrıca konut kredisi ve taşıt kredisi borcu kapatmak isteyenlere de üzücü bir haberimiz var. Bu tarz kredilerde bankalar borç kapatma kredisi vermemektedir. Sadece kredi için ihtiyaç kredisi borçlarınız kapanır.

Kredi kullanabilmek için ayrıca banka şartlarına da uygun olmanız gerekiyor. Kredi notunuzun düşük olması ve kredi sicilinizin kötü olması banka size onay vermez. Kredi kullanacak kişinin gelir durumu iyi olması, kredi notunun da en az 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir.

TEB 40.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Teb üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Borç kapatma kredisi için banka şubelerine evrakları ile gitmeleri gerekmektedir. Banka tüm bankaya olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatacak ve size 60 ay vadeye kadar kredi verecektir. Bankaya giderken gelir belgesi, kimlik ve bankalara olan borçlarınızı götürmeniz yeterlidir. Bu arada banka kendi ekranından hangi bankaya ne kadar kredi ve ne kadar kredi kartı borcunuzun olduğunu görecek ve  bu borçların hepsinin kapanması durumunda sizlere kredi verecektir. Çalışanlar, esnaf olanlar, emekliler, devlet memurları bu kredilerden yararlanabilirler.

Garanti BBVA 40.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Garanti BBVA üzerinden de ihtiyaç kredisi olarak verilen bu kredi, banka kredi notu 1100 ve üzerinde olan, sigortası en az 90 gün kesintisiz olarak yatan müşterilerin borç kapatma kredileri onaylanacaktır. Kredi onayı aldığınızda banka sizlere 40.000 TL’ye kadar diğer banka kredi ve kredi kartlarınız için imkan verecektir. Bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız size en yakın Garanti BBVA şubesine gidebilirsiniz. Garanti BBVA şubesine gittiğinizde banka sadece kimliğinizle kredi başvurunuzu onaylayacaktır.

Finansbank 40.000 TL Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere özel olarak bir faiz oranı uygulayıp, 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli kredi verecektir. Borç kapatma kredisi başvurusu için size en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilirsiniz. Banka şubelerine gittiğinizde bireysel müşteri temsilcisinden kredi başvurusu yapabilir ve tüm banka borçlarınızı tek bir yerde toplayacağınız borç kapatma kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. QNB Finansbank 40.000 TL borç kapatma kredisi onayı aldığınızda aynı gün içinde tüm banka borçlarını kapatılacak ve krediniz kullandırılacaktır.