TEB'in yeni kredi kampanyası çalışanlar için! İhtiyaç kredisi çekecekseniz ve sigortalı çalışıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Düşük faiz oranlı kredide vade sayısı da uzun tutuldu. Kredi başvurusu yapanlar anında yanıt alacak. Acil para ihtiyacı için TEB'in yeni kampanyasına göz atın...

TEB'in düşük faizli kredisi hakkında bilgi verildi. Yıl sonu yaklaştı ve yakın zaman sonra 2023 yılına gireceğiz. Çeşitli kredi kampanyaları da bu doğrultuda ortaya çıkmakta. Öte yandan kredi çekmeyi planlıyorsanız sizler de TEB'in önemli fırsatına göz atabilirsiniz. Sigortalı olarak çalışanlar için anında kredi imkanı sağlayan TEB, kredi notunuz ideal seviyedeyse kısa süre içerisinde sizlere ihtiyaç kredinizi hazırlıyor.

20.000 TL Kredi Hesabınızda!

TEB'in kredi kampanyasında 20 bin TL'lik kredi için müjdeli haber verildi. Düşük faizli oranlı ve yüksek vadlei bu kredi kampanyasını değerlendirmek sizin elinizde. Tüm bunlarla birlikte kredi için gerekli şartlar da büyük öneme sahip. Öncelikli olarak sigortalı çalışmanıza dikkat edilecektir. Gelirinizi kanıtlamanız bu doğrultuda mühim. Sonrasında ise diğer şartlara da hızlı şekilde göz atılacak ve karşılıyorsanız kredinizi alabileceksiniz. Kredi notunuzun seviyesine de dikkat edin.

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

tebb

%1,77 Faiz Oranlı Kredi

İhtiyaç kredisinin faiz oranı da %1,77 olarak açıklandı. Dolayısıyla ihtiyaç kredisi çekecekler düşük faiz oranı fırsatından yararlanabilecek. Tüm bunlarla beraber 24 ay vade belirlendiğini de aktaralım. Türk Ekonomi Bankası ile ihtiyaç kredisi çekmek için banka şubesine gidebilir, dijital bankacılığı kullanabilir veya mobil uygulama üzerinden detaylara bakabilirsiniz.