TEB Duyurdu! Ev Hanımı Olan Kişilere Destek Kredisi Verilecek, Aylık Ödemesi Olmayan Krediler Başladı

TEB Duyurdu! Ev Hanımı Olan Kişilere Destek Kredisi Verilecek, Aylık Ödemesi Olmayan Krediler Başladı. Uygun faiz oranları ile 50.000 TL'ye kadar kredi alınacak. İşte detaylar...

Ekonomi 03.08.2021 - 09:28 03.08.2021 - 09:29 Vural Pars

TEB Duyurdu! Ev Hanımı Olan Kişilere Destek Kredisi Verilecek, Aylık Ödemesi Olmayan Krediler Başladı. Uygun faiz oranları ile 50.000 TL'ye kadar kredi alınacak. TEB bankası yapmış olduğu duyuru sonrasında hemen kredi verileceğini duyurdu. İşte detaylar...

Ülkemizde kredi veren bankalar her müşteriye özel kredi imkanları sunmaktadırlar. Sizlerde bu bankalardan kredi almak istiyorsanız bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Ev hanımları da para ihtiyaçları olduğu zaman kredi başvurusu yapmak için banka araştırması yaparlar. Eğer banka şartlarına uygun bir kredi notunuz varsa bazı bankalardan kredi kullanabilirsiniz. TEB Bankası’da hem kendi bankası üzerinden hem de dijital bankası olan CepteTEB üzerinden ev hanımı olan kişilere kredi imkanı vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygunsanız sadece ihtiyaç kredisi için onay alabilirsiniz. Eğer konut kredisi veya taşıt kredisi kullanacaksanız gelir belgenizin olması gerekmektedir.

TEB Ev Hanımlarına Kredi Şartları Nedir?

TEB Bankası ev hanımlarına kredi başvurusu için bazı banka politikaları belirlemektedir. Öncelikle kredi başvurusu yapacak olan kişinin TC vatandaşı olması gerekiyor. TC vatandaşı olmayan ve 18 yaşından küçük olan kişilerin başvuruları değerlendirilmez. Eğer kredi alacaksanız daha önce bankalarda çalışma yapmış olmanız gerekmektedir. TEB bankası kredisi onayı alabilmeniz için banka kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notunuz ne kadar yüksek ise o kadar çok kredi onayı alma şansınız vardır. Bankalarda icralık olduysanız başvuru yapsanız bile onay alamazsınız.

TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer ev hanımıysanız veya sigortanız yoksa bu bankadan şubelerinden kredi başvurusu yapmayınız. Banka şubelerinden verilen kredilerde banka sizden gelir belgesi evrakları ve sigortanızın olup olmadığını isteyecektir. TEB bankası ev hanımı olan kişilere internet bankacılığı üzerinden 20000 TL ‘ye kadar kredi imkanı vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka müşterisi olması ve internet bankacılığı şifresi alması gerekmektedir. Kredi başvurusu için TEB mobil veya internet bankacılığına girdikten sonra kredi başvurusu seçeneklerine girerek kredi onayı alabilir ve onaylanan kredinizi bankaya gitmeden hemen kullanabilirsiniz. Başvurunuz için dilerseniz ilk olarak internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

CepteTEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ev hanımları için verilen kredilerinden birisini de yine TEB bankasının kurduğu CepteTEB şubesiz bankacılık üzerinden de yapabilirsiniz. CepteTEB kredi başvurusu resmi internet sitesinden veya uygulama üzerinden sadece online olarak yapılmaktadır. Daha önce bu bankanın müşterisiyseniz hemen uygulamaya girerek ev hanımı dahi olsanız 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kullandığınız kredilerde 36 ay vade ve 3 ay erteleme yapabilirsiniz.

teb-duyurdu-ev-hanimi-olan-kisilere-destek-kredisi-verilecek-aylik-odemesi-olmayan-krediler-basl

CepteTEB kredisi kullanan müşteriler ayrıca bu bankanın verdiği CepteTEB kredi kartını da alabilmektedirler. Ev hanımı olsanız da bu kredi kartını alarak alışverişlerinizi kartla yapabilir ve taksitli olarak kullanabilirsiniz. CepteTEB başvuruları içinde cepteteb resmi internet sitesine girebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@