Araba sahibi olmak isteyenler sıfır veya ikinci el araç piyasasını sürekli araştırıyor. TEB hayalinizdeki araca sahip olmanız için sunduğu araç kredisiyle ayaklarınızı yerden kesecek!

Araç satın almak istiyorsanız o halde TEB tarafından sağlanacak fırsatlara göz atmanızda fayda var. İstediğiniz araca en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacak araç kredisini sundu. Buna göre fırsat dolu araç kredi kampanyası sayesinde dilediğiniz aracı sorunsuz şekilde satın alma imkanına sahip olacaksınız. Son derece memnun edecek güzel kredi kampanyalarınz yer veren TEB’le artık istediğiniz gibi bir araca sorunsuz sahip olmanız mümkün olacak. 

Sıfır araç satın almak isteyenlerin istedikleri özellikleri kapsayan araçları devrede olacak. Hayalindeki araca kavuşmak isteyenler TEB araç kredi başvurularını da bir an önce yapabilir. Böylelikle peş peşe kredi paketlerini duyuran finansal kuruluş sayesinde artık dilediğiniz araca kolayca sahip olmanız mümkün olacak. Sıfır ya da ikinci el şeklinde bundan sonra istediğiniz araçlara sahip olmaya başlayacaksınız. TEB şubelerinde kredi onayı almaya hak kazanan kişilere verilecek kredi detaylarına göz atıldığında 48 aya kadar vade imkanı sağlanmış olacak. 

TEB İle Araç Kredi Desteği 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

TEB ile araç kredi desteğinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. 48 aya kadar araç kredi imkanlarından yararlanmanıza yardımcı olunuyor. Kredinizi çok kolay şekilde çekme şansına sahip olacaksınız. Bundan sonra piyasadaki hangi aracın sahibi olmak isteseniz bile önünüze herhangi bir engel durumu olmaz. Tam aksine çok daha pratik şekilde araç kredi çekimi ve ödemesini yaparak kullanma hakkına sahip olursunuz. Taksitlendirme seçeneklerine göz atıldığı zaman 48 aya kadar uzayabilecek şekilde ayarlanmış olan TEB ile bundan sonra oldukça da şanslı olmaya başlayacaksınız. 

Türkiye’nin tercih edilen kuruluşları sayesinde artık kredinizi sorunsuz şekilde kullanma şansına sahip olabilirsiniz. TEB ile bundan sonra çok daha kazançlı hale gelmeye başlamanız zor olmaz. Tam aksine istediğiniz fırsat dolu imkanlardan faydalanmaya başlamış olacaksınız. TEB taşıt kredisini daha önce kullanmamışp olanlar hemen bankaya başvurularını yaparak kredi olanaklarından sıkıntısız şekilde yararlanma imkanına sahip olur. 

TEB İle Araç Sahibi Olun 

TEB ile bundan sonra kolay araç sahibi olmaya başlayacaksınız. Çünkü sağlamış olduğu birbirinden güzel ve cazip çözümlerle sektörde farkını ortaya koymaya devam ediyor. TEB dünyasında vakit kaybı yapmadan yerinizi alarak istediğiniz araçlara sorunsuzca sahip olun. Araç kredisinde istediğiniz en cazip avantajları yakalayarak en güzel şekilde kullanmaya başlamış olacaksınız. Otomobil sahibi olmak isteyenlere yönelik aradıkları tüm seçenekler TEB farkıyla sunuluyor. Düzenli şekilde ödemelerinizi yaparak herhangi bir sıkıntı yaşamadan da kredilerinizi kullanabileceksiniz. Otomobil sektöründe hemen boy göstererek alım kolaylığından bir an önce yararlanmaya başlamanıza yardımcı olunuyor. 

Güncel taşıt kredisi sayesinde düşük faiz oranlarıyla istediğiniz otomobile anında sahip olmaya başlayın. 2.24 faiz oranlarıyla belirlenmiş taşıt kredisinden bir an önce yararlanmaya başlayın. Bu sayede düşük faiz oranlarıyla iddiasını ortaya koyan kuruluşun fırsatlarından bir an önce yararlanmaya başlamış olun. 

TEB Araç Kredisi 100 bin TL 36 Ay 

TEB araç kredisinde istenilen pek çok farklı limit aralığında kredi kolaylığı sağlıyor. Öyle ki onlardan biri de finansal kuruluşlar için belirlenmiş olan 100 bin TL olduğunu söylemek mümkün. 100 bin 36 ay şeklinde hazırlanan kredinizi bir an önce kullanmaya başlayarak finansal konulardaki her bir ihtiyaçların da kolayca ortadan kaldırılmasını sağlayın. Aylık ödemelerine göz atıldığı zaman sorunsuz şekilde yapacak ve finansal bir sıkıntı durumu yaşamamış olacaksınız.